Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan kutya nyakörv,...

Létezik olyan kutya nyakörv, amibe a nevemet-tel. Számomat bele tudom írni?

Figyelt kérdés
És nem tudjátok, hol lehet ilyet venni, és kb. mennyibe kerül???

2012. máj. 31. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


A google a legjobb barátod, keress rá, hogy egyedi, vagy feliratozható nyakörv, és keresgélj! :)

2012. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
fogsz egy papirt méretre vágod. és celux-szal beragaszdod...
2012. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Biléta nem jobb?

De lehet rendelni ilyen nyakörvet a Colorfundogs-nál, tetszés szerinti hímzéssel.

Pl.: [link]


[link]

2012. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, de a kutya nevét állítólag nem szabad beleírni, mert sokaknak megtetszik a másik ebe és elviszi, mert hát a nevén szólítja... Csak a számodat semmi mást.

(Csak azért, mert okos ember a másik kárán tanul, én megtanultam).

2012. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm nektek!!!! :)

Utolsó hozzászólónak, sajnos tegnap az én kiskutyám is eltűnt, de mivel egy járókelő látta hogy kik vitték el és merre, még időben visszaszereztük.De ha nem lett volna az a járókelő, vagy csak épp nem szólít meg...bottal üthetném a nyomát.

2012. máj. 31. 11:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a sima bőr nyakörvbe belülre alkoholos filccel ráírtam a tel.számom. Chip is van a kutyában, de azt csak az állatorvos tudja leolvasni. Úgyhogy nem mindig elég.
2012. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gravírozott bilétám van a kutyáimra, de a Te nyakörv ötleted is jó.


Szerintem ne belülre írd az információkat, hogy ha valaki fél esetleg a kutyától,a kkor is le tudja olvasni az adatokat.


Egy jó tanács: Szerepeljen rajta az is az adatok mellett, hogy: Jultalom a megtalálónak!, vagy Magas jutalom a megtalálónak!

Persze ezt csak akkor írd rá, ha tényleg jutalmat kap, aki visszajuttatja hozzád. :)

Illetve ha chippezett, akkor ráírhatod, hogy CHIP ID (ez jelzi, hogy chippes).

Így nagyobb esélyed van rá, hogy nem viszik haza, hanem felhívnak.

2012. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég naív dolog azt gondolni, hogy ha ellopnak egy kutyát, akkor majd érdekelni fogja őket a kutya neve. Pár nap alatt úgyis megtanulja az új nevét. Ha nekem ellopható méretű ebem lenne, akkor biztos úgy tartanám, hogy ne tudjanak idegenek hozzá férni és ellopni.
2012. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy még picike (8 hetes) itt van nem mesze az általános iskola és megtetszik a gyerekeknek, kicsalják, kiemelik a kapun. :(

és persze elmegy utánuk. Úgyhogy vmit ki kell találnom.

2012. jún. 1. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!