Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ciki ha valaki jól bánik a...

Ciki ha valaki jól bánik a kutyájával?

Figyelt kérdés

Tegnap voltak nálunk vendégek. Ők nem szeretik a kutyákat. Mikor kiléptek a teraszunkra a férfi pofákat vágva vigyorgott gúnyosan, meg csóválta a fejét, mivel meglátta, hogy a 2 kutyánknak 2 külön kosara van vesszőből fonva. Persze van házuk is, de a teraszon is van a tető alatt fekhelyük, mert ha jó idő van, akkor ott is szoktak aludni. A kosárban van szivacs, meg egy-egy régi kispárna. (Vicces, de tényleg rá szokták tenni a fejüket.)

Úgy nézett ránk, mintha elmebetegek lennénk, aztán kijött az felesége is, aki szinte sikítva röhögött, hogy ő ilyet még nem látott. Eldurrant az agyam és közöltem, hogy varrtam nekik 2 szivacsmatracot is és télen, amikor nagyon hideg van, be szoktak jönni a házba és azon alszanak.

Ez tényleg ciki?



2012. jún. 2. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
ez egy komoly kérdés? aki szereti az állatokat rossz ember nem lehet. a vendégeid meg idióták.
2012. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
engem is ki szoktak röhögni, mert a patkányom függőágyban alszik a ketrecében és a vállamon utazik, de nem érdekel, sokkal fontosabb nekem, hogy ő hogy érzi magát, mint az ilyen gyökerek akik szerint az csak egy állat.. mondjuk eleve azon ki szoktak akadni, hogy patkányom van.. :D de ha a kutyán kiakadnak, hát az már tényleg röhelyes mivel (én mondjuk személy szerint nem vagyok oda akutyákért) AZ EMBER LEGJOBB BARÁTJA. és az ember a legjobb barátjával még jó hogy jól bánik, és ez egyáltalán nem ciki.
2012. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
26%
A kutya az ember legjobb barátja, de azért jó ha tudja hol a helye.
2012. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Valójában... kicsit ciki:-) Pláne, ha felmerül a kérdés, akkor valószínű te is érzed, hogy ez biza tényleg az.
2012. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Nyugi az én kutyusom is így el van látva minden jóval, aki nem látja el ennyire a kutyáját na akkor azt kellene kitenni az utcára, egy kutyus is tud érezni és szeretni is! Csak sokan ezt nem veszik észre és nekik azért van, hogy ugasson nem pedig házi kedvencként ! Ez a nagy baj.
2012. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Én mielőtt legközelebb jönnek, megkeresném a neten azt a házirendet, aminek az első pontja így hangzik: a kutya itthon van, te nem!
2012. jún. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem ciki, sőt. Nekem a munkatársaim szoktak pofákat vágni, meg fintorogni, hogy minek a kutyának ilyen hely, meg minek mehet be a házba, ha túrázni megyünk, akkor minek, ott az udvar. Én folyamatosan megkapom, de kicsit se érdekel. Az a ciki, hogy az övék csak az udvaron él, megkötve.
2012. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%

ma 17:21


Tényleg van ilyen házirend?:D Belinkelhetnéd!:P

2012. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer akkor "szóltak meg" úgymond, mikor látták a gáztűzhelyen egy lábast "kutya" felirattal. Kérdezték, hogy hát az? Mondtam, hogy a kutyának főztem épp csirkeszárnyat rizzsel, meg kis zöldséggel. Erre ők: Te főzöl a kutyának???????? :-O Hát mondom igen.
2012. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

dehogy ciki... ne érdekeljen mások véleménye.

rám is úgy néznek, mint egy elmebetegre, hogy tenyésztőtől vettem nem kevés pénzért, hogy jó minőségű tápot kap, ami nem olcsó, és nem maradékot, hogy kutyasuliba viszem, hogy klikkerezünk stb stb.

hülyék mindig lesznek...

2012. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!