Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etetés ilyen feltételek mellett?

Etetés ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Ha minden igaz nem sokára lesz egy kiskutyám. Hobbi célra, de azért szórakozás képen elmennénk kiállításra is vele. Egyébként sem szerettem volna a legrosszabb táppal etetni, de gondolom az etetés nagyban meghatározza, a kutya majdani kinézetét. Szóval szeretnék egy kicsit jobb tápot adni neki, de anyagilag nem tehetem meg, hogy 1500-2000ft/kg áron vásároljak tápot. Azt hallottam, hogy a kutya első egy évében jó ha jobb tápot eszik, majd később viszább lehet venni a minőséget.

Ehhez mérten szeretnék én is etetni, hogy legalább az első 1 évben egyen jobbat. Olyan maximum 600 forint/kg áron szeretném a legmegfelelőbb junior tápot adni neki. Később pedig a felnőtt táp olcsóbb ha jól tudom ott pedig olyan 500ft/kg árra gondoltam maximum.

Miket tudnátok ajánlani? A kutya középtestű lesz ha ez számít.


2012. jún. 7. 14:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Mudiról lesz szó, ha minden igaz. Köszi a válaszokat, majd böngészek!
2012. jún. 7. 20:53
 22/23 anonim ***** válasza:
A kutyaovis oktatónknak borderei vannak, ő pl. Arion táppal eteti őket, sőt... 6 hónapos koruktól már felnőtt tápot kapnak. Én annyira nem néztem utána ennek a tápnak, nézd meg ezt is!
2012. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséget. Sokat segítettél! :)
2012. jún. 7. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!