Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát, hogy lehet rávenni,...

Kutyát, hogy lehet rávenni, hogy játszón? Még az eldobót labda sem érdekli.

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Kamaszt hogy lehet rávenni, hogy figyeljen oda nyelvtanórán? Na, ugyanaz a módszer kutyáknál is működik..
2012. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 8. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta?Azért,mert egyes fajták jobban szeretik pl. a húzogatós játékot a gazdival,mint a labda után rohangászást :) Próbáld meg esetleg,hogy ne labdát,hanem egy darab vastag kötelet vagy egy rossz cipőt dobj.S először ne dobd túl messze.
2012. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hosszú szőrű tacskó. Egyszer vettem egy madzagot aminek a két végén volt egy hurok, még a szájába sem vette be. Eldobtam de még csak utána sem nézet.
2012. jún. 8. 22:21
 5/11 anonim válasza:
Kedves kérdező! figyelj, nem minden kutyus szeret labdázni meg ilyesmit. Például az enyém se szereti csaka futkározást, próbálj meg vele úgy játszani hogy trükkökre tanítod:) az enyém már sok mindent tud:)
2012. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A jutalom falatért ad pacsit.
2012. jún. 8. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tacsim van és ő sem játékos egyáltalán. Tanulni sem nagyon szeret, de a hasát nagyon szereti, szóval jutalomfalatért azért dolgozik. Ha nem szeret játszani, akkor sétálj vele sokat, azt bizti szeret meg tanuljatok.
2012. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sétálni szokunk és szereti is.
2012. jún. 8. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg a foci labdát valami laposabbat sok kis kutya is szereti hiába némelyiknek be se fér a szájába. vagy csak futkározz vele.
2012. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A labda dobálást az enyémek sem szeretik. Kb nézek rám, mint valami idiótára, hogy ha voltam olyan hülye, hogy eldobom, akkor menjek utána én... :)

Viszont fogócskázni imádnak. Én kergetem meg ijesztgetem őket, ők meg nagy vigyorral rohannak előlem. :) Én is alaposan lefáradok tőle!:)

2012. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!