Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék venni egy elektromos...

Szeretnék venni egy elektromos nyakörvet. Kettőt találtam amivel szimpatizálok. Vélemény?

Figyelt kérdés

CSAK(!!!) olyan írjon aki használja és ért hozzà!

Ilyenek:Janjmiértbántodszegénykutyulimutyulit.Inkábbrádkénetenni...blablabla...kerüljenek!:)


Link:

allateledel.vatera.hu/kutyatartas/nyakorv_poraz/elektromos_kutyanyakorv_1600760231.html


allateledel.vatera.hu/kutyatartas/nyakorv_poraz/elektromos_kutyanevelo_nyakorv_1602572924.html


2012. jún. 16. 09:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
41%

Elektromos nyakörvet ne használjon senki a saját szakállára. Sosem az eszköz oldja meg a kutya problémáit, az maximum segíthet, de csak akkor, ha tudják, mire és hogyan kell használni.

Behívási problémákra hosszú pórázt vegyen, ne elektromost. Meg keressen fel egy tényleg jó szakembert, aki segít helyretenni a kutyájával a viszonyát, mert most nagyjából sz*rik a fejére az állat, ha jól értem, azon meg pont baromira nem segít az elektromos.

2012. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Talált étel megtagadására jobb eszköz nincs is,esetleg a kajába vezetett gyengeáram! Behívást is lehet vele tanítani,mert tudatosul a kutyában ,hogy a gazda keze messzire elér.Persze lehet bohóckodni 50méteres gurtnival,de a kutya akkor is tudni fogja hogy most pórázon van.
2012. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
szerintem kéne keresni egy olyan kiképzőt, aki házhoz megy, és ért is hozzá. Ha csak az elektromos megoldás, én elhiszem, mert én is jártam ilyen cipőben. Egy jó elektromos 40 e ft. De nem ugy működik, hogy megy a kutya, és áram, mert nem fog tudni mit kezdeni az egész helyzettel, és sulyosabb károkat okozhta, mint a fenálló probléma. Gondolom akkor lendül akcióba, amikor nem látja a gazdi. és igen, ekkor kéne egy negativ a kutya fele, tanulja meg, a gazda "keze" mindenhova elér. Szakértővel 2-3 alkalom, és rendben lesz, utána a kontroll nyakörvet kell már hordania csak.
2012. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
27%
Ja, meg lehet bohóckodni elektromossal, nyomkodni agyatlanul, és csodálkozni, hogy miért nem működik még mindig a kutya, pedig már visít is...
2012. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem abból kell kiindúlni, hogy mindenki hülyén használja! Póráz -bőrnyakörvvel is félre lehet nevelni a kutyát,csak körbe kell kicsit nézni a kutyasétáltatós helyeken.
2012. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Naná hogy félre lehet nevelni. De akkor meg már semmilyen eszköz nem segít, ha nincs meg az elv. Olyankor tanulni kell, nem egyre durvább eszközökkel elcseszni a kutyát.
2012. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
jó kézben az elektromos nem rossz eszköz, és nagymértékben leröviditi azt ,amibe hónapokat fektetnek bele, és sokszor az eredmény sem tökéletes. nem egyformák a kutyák, van amelyik kifejezetten gyökér. Öntörvényűbb, makacsabb mint az átlag. Sokkal humánusabbnak tartom 2-3 alkalommal adni ezzel a negativot, mint sok felesleges pórázrángatással. és itt pont az lenne a lényeg, hogy a gazda nincs a kutya közelében.
2012. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
Meg az, hogy _hozzáértő_ kézben jó az az elektromos. De a kérdező azért akar ilyet, mert eddig sem sikerült megnevelnie a kutyát, tehát nem ért a kutyaneveléshez. Ha értene, akkor meg nyilván nem ide jönne kérdezősködni.
2012. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igazad van teljesen, épp ezért van kihangsulyozva, hogy hivjon egy szakértő segitséget.
2012. jún. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De ha lehet ne engem szidjatok és NE beszéljetek úgy mintha én szeretnék venni ilyen nyakörvet!
2012. jún. 17. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!