Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet csinálni ebben az...

Mit lehet csinálni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Lakik a környékünkön egy kutya akit a gazdája kb. minden kutyára akivel találkoznak ráuszítja. Tegnap is sétálok a kutyámmal(yorki) elmegyunk a ház elött ahol tartják a kutyát a gazdája keritésen kivül volt és a következöket mondta a kutyának: fogdmeg! csibész! Erre a kutya neki ugrik a keritésnek kb vérben forognak a szemei és vicsorgott. Nem mondom hogy félek töle mert nem szabad mert akkor az én kutyám is megérzi és ö is. de megijedtem mikor neki futott a keritésnek. Én valami harci kutyának nézem de szerintem még nincs két éves. Szerintetek mit tudunk tenni? Ez nem az elsö eset volt.:// volt olyan mikor ezt ugy csinálta meg a suttyoja mert mást tényleg nem tudok rá mondani mikor csak simán porázon volt és egy 4 honapos kiskutyára az utcán uszitotta rá. Hát mondanom sem kell a gazdája elég határozott egyéniség kicsit helyre tette a gyereket akkor kb 2-3 hétig nem is volt itt a kutya.


Bocsi picit hosszu lett.:))


2012. jún. 18. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kerítés mögül vagy pórázon csinálja, akkor semmit (legalábbis hivatalosan).

De nem hiszem el h nincs ott pár markánsabb fiatalember, aki "elbeszélgetne" vele...

2012. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az 'elbeszélgetésnől' mi jönnénk ki rosszul...://
2012. jún. 18. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Videó-feljelentés az önkormányzatnál.

Tilos kutyát emberre uszítani. Mivel Te is a kutyával vagy, értelem szerűen rád is uszítja.

2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh értem:) akkor ha még egyszer elöfordul vegyem fel és küldjem be az önkormányzatnak?! Köszönöm a segítséget:)
2012. jún. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!