Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fotós szeretnék lenni. Hobbibó...

Fotós szeretnék lenni. Hobbiból szoktam a kutyáimat fényképezni, véleményt szeretnék kérni tőletek. Milyenek lettek? 12/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 22. 10:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Nem feladni kell, hanem tanulni! :) Például a nyáron iratkozz be egy fotós tanfolyamra! Kezdésnek még talán megfelel ez a Sony Cybershot DSC-H2 is amivel most dolgozol.


(Amúgy a legtöbb a GYIK-re feltöltött kutya fotó olyan, hogy nagylátószöggel közelről és fentről egy buci kutyafej, és megkérdezi hogy szép-e, megfelel-e a standardnak a kutyája. :) )

2012. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

Én nem értek a fotózáshoz. DE: ne add fel az álmaidat csak azért mert perpillanat nem tudsz 100%-osan teljesíteni. Sok munka kell hozzá, és még több kitartás.


Én énekelni szeretnék. Jó hangom van DE ének technikám 0. Nincs keret énektanárra. Mégsem adom fel netről tanulok, próbálom képezni a hangom.

Nem biztos, hogy sikerülni fog, de legalább megpróbálom, és nem adom fel. Küzdök amíg lehet. Elfogadom az építő kritikákat.

Ráadásul komoly beszédhibával küzdök.. Dadogok..nem tudok ellene mit csinálni, csak a zenében tudok megnyílni, csak éneklés közben tudok rendesen "beszélni".


Te se add fel ilyen könnyen. Tanulj, harcolj, küzdj az álmodért.


Figyelj...mit ér az élet ha nem azt csinálod amit szeretsz? :)


Gondold át :)

2012. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

12 évesen pedig végképp nincs semmi se veszve :)

2012. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:

Én is szoktam a sajátomat...

[link]

2012. jún. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

30mp-es utómunkával ez Nekem sokkal élvezhetőbb, mint az eredeti:

[link]

Nem feladni kell, hanem tanulni, gyakorolni, játszani. A már meglévő képeiddel neki is állhatsz szórakozni, hogy mit tudsz belőlük kihozni. Meg fogsz lepődni még akkor is, ha az alap sem a legjobb.

2012. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már elkezdtem készítgetni pár képet a programmal, amit ajánlottatok. :) Igazatok van, nem kell feladni az álmokat. A könyv nagyon jó, sajnos nem lehet netről megrendelni (az lett volna az 1.), de úgyis megveszem, valahol. :) Majd a képeket feltöltöm, amiket kijavítottam. De egyébként vélemény, a képekről? A hátteret ne nagyon vegyétek figyelembe, azzal nem tudok mit kezdeni... :( Utolsó: Jópofa, milyen fajta?
2012. jún. 22. 11:47
 17/39 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: Jópofa, milyen fajta?

Utolsó, hasonlót csináltam, majd feltöltöm azt is:

2012. jún. 22. 11:48
 18/39 anonim ***** válasza:

Pár éve fotózok és a legtöbbet a kutyáimról csinálok képeket..


a te képeidben bocsi de semmi különös nincs hétköznapi képek,bárki tud ilyet, egy állatot (ez esetben kutyát) mindig a saját szintjéről kell fotózni, a háttér mindenütt kesze kusza szinte elveszik a kutya a képben, egyik képen a kuka is belelóg ,nem tudom milyen géped van, de egy bridge vagy egy tükrös géppel lehet legjobban kutyát fotózni,persze ahhoz a géped is meg kell tanulni használni!! de ha kimész egy parkba vagy mezőre ott sokkal szebb képeket tudnál készíteni a háttér nem lenne annyira kesze kusza,sokat kell még tanulnod erről,olvas sokat én is a neten tanultam meg sok mindent,meg könyvekből.. az is fontos hogy egy pillanatot fotóz le ne csak az ,hogy üldögél a kutya..meg használj vmi kép szerkesztőt (photoshop,photoscape) egy kis kontrasztot élességet tudsz a képekre rakni,meg vágni ha vmi nem oda illő van a képben (pl egyik képednél a kuka!)


kutyákról készített fotóimat itt tudod megnézni

Én kutyáim a fehér (bichon frise), hosszú szőrű barna(havanese)

a többi mamámék kutyája

rengeteg képen van még,de mindent nem töltöttem, fel de remélem a képek adnak egy kis segítséget ,hogy is kéne fotózni a kutyáidat!!


[link]

2012. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

11:50-es vagyok


megcsináltam 3 képeded photoscape-be

szerintem így sokkal jobbak :)

szóval ha nincs is nagyon jó géped,de a kép szerkesztők segítségével tudsz rajtuk javítani,de sok sok gyakorlás kell,ahol a tacsi a növényzetbe van ott például minden éles a kutyus elveszik a zöldben,én megpróbálnák mindig a kutyákra közelíteni,mert olyankor mosódik a háttér is ha nem is annyira de egy picit már másabb hatása lesz.

milyen fényképeződ van??


itt vannak az átjavított képek :)


[link]


[link]



[link]


sok sikert a továbbiakban!!

a www.fotosokvilaga.hu-n feltöltöd a képeidet és írnak véleményt én nagyon sokat tanultam onnan(fenn vagyok kb 1 éve) nézz szét a képek között és olvasd el a véleményeket

2012. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló!

Valóban a te képeid, sokkal jobbak az enyémeknél. Szépen fotózol, gondolom azért mert te felnőtt vagy és gyakorlott. És nem fogok csak azért venni 12 évesen tízezrekért egy gépet, hogy hobbiból fotózzak. Ilyenem van ezzel fogok fotózni, szerintem kezdésnek ez is elég. :)

2012. jún. 22. 12:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!