Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fotós szeretnék lenni. Hobbibó...

Fotós szeretnék lenni. Hobbiból szoktam a kutyáimat fényképezni, véleményt szeretnék kérni tőletek. Milyenek lettek? 12/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 22. 10:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár kutyás képem :) Amikor ezeket fotóztam alig voltam idősebb, mint te. :) (14 körül)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat! Ma mégsem mentem el, közbejött valami. Holnap biztosan elmegyek.
2012. jún. 22. 19:28
 33/39 A kérdező kommentje:

A tájképeket nem tudom megmutatni, mert apukámnak kellett a hely rá és letörölte őket... Kicsit sem voltam ideges... :)

De viszont tegnap kínomban ezeket készítettem:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Véleményt kérhetek róluk?

2012. júl. 4. 12:14
 34/39 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen a fényképezőgéped?

Márka,típus,megapixel-szám?

2012. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:

34-es vagyok:)

Még csak annyit, hogy véleményem szerint korodhoz képest jók a képek, és mivel elég fiatal vagy még, van időd képezni magad(akár otthon is), szóval ne add fel!!

Én 14 évesen ,,kezdtem", most 19 vagyok, és kb. fél éve kaptam egy komolyabb, tükörreflexeset(amin még most is találok új dolgokat:D:D), de ahhoz, hogy ezt használni tudjam, nagyon jó volt az első pici, digitális gépem is.:) Szóval, kitartás, keresd a lehetőségeket:)


Amit még javasolni tudnék, az a portréfotózás, épületek, időjárással kapcsolatos témák. De nem okoskodok tovább, mert még én is zöldfülűnek számítok:)

2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem okoskodtál, sőt.


Sony DSC-H2


Kategória: kompakt valós keresővel

Felbontások: 640 × 480, 1280 × 960, 2048 × 1536, 2832 × 2128

Képarány: 4:3

Érzékelőlapka pixelszáma: 6,1 Megapixel

Effektív pixelek száma: 6,0 Megapixel

Érzékenység: Auto / 80 / 100 / 200 / 400 / 800 / 1000

Zoom: 36 - 432 mm (12x)

2012. júl. 9. 20:56
 37/39 anonim ***** válasza:
Ezek közt már akad 1-2 olyan is ami egyértelmű fejlődésről tanuskodik. Jó tanács: inkább válassz ki 3-4olyan képet ami tényleg jó és azokat mutasd be, azokról kérj véleményt, mert ebben a tömegben a jók is unalmassá válnak.1 téma, 1 séma... unalmas.
2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Oké. Értem akkor máskor majd úgy csinálom. Ezt is meg kell tanulni. :)
2012. júl. 9. 21:38
 39/39 anonim válasza:

Szia!

A feladatot: fotózni, fotózni és megint csak fotózni! MINDENT! Örök érvényű fotós mondás: "Az első tízezer a legrosszabb - minden tekintetben." Szóval ne add fel! Gyakorolj, csak így fog fejlődni a szemléleted! Járj nyitott szemmel és mindenben megláthatod majd a fotót! Ha mindezeknek csak egy milliomod részét le tudod fényképezni JÓL, már nyert ügyed van! :-)

Természetesen technikai ismeretekre is szükséged lesz. Ehhez tanácsolom a neten is megtalálható, a fotózás alapjairól szóló írásokat!

Üdv

Egy egy lelkes amatőr :-)

2012. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!