Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fotós szeretnék lenni. Hobbibó...

Fotós szeretnék lenni. Hobbiból szoktam a kutyáimat fényképezni, véleményt szeretnék kérni tőletek. Milyenek lettek? 12/L

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2012. jún. 22. 10:33
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

előző hozzászólásodhoz írtam...


Oké, megnézem azt az oldalt, és hogyan csináltad azt a sötétítést a szélén?

2012. jún. 22. 12:18
 22/39 anonim ***** válasza:

még suliba járok 19 vagyok :)

15 évesen kezdtem el fotózni kompakt géppel és tavaly kaptam a szüleimtől szülinapomra egy tükrös gépet használtan így olcsóbb volt :)


a sötétítést photscape csináltam

szűrők-> árnyalt címke és ott van egy csomó :)

2012. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

amúgy én is hobbiból fotózok,csak már kitapasztaltam a hátrányait a kompakt gépnek és azért szerettem volna egy komolyabbat, persze kezdésnek jó egy kezdő gép, tudod a fényerősséget is állítani azon ,ami már jó..

annyira nem vagyok gyakorlott mivel 3 éve fotózok kompakttal és 1 éve tükrössel

de a neten nagyon sokat olvastam utána :D

pl a kutyafotózás megy ,de emberekről egyáltalán nem tudok jó képeket készíteni, bár én suli után elmegyek egy tanfolyamra mert a fotózással is szeretnék foglalkozni, a kutyakozmetika mellett :)

2012. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csak a kutyákat fotózd, próbálj tájat, utcaképet, embereket, minél többféle képet. Főleg a kép komponálását gyakorold, meg a jó időzítést, a többi úgyis javarészt utómunka, azt meg hamar megtanulod. Gyakorolj sokat, a digitális fotózás korában már a film ára sem szab ennek határt:)
2012. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálok mást is fotózni. Már magamban megterveztem a napirendemet. Megyek kutyátsétáltatni, és közben a mezőn fotózom.
2012. jún. 22. 12:44
 26/39 anonim ***** válasza:
# 14 Elős ránézésre azt mondanám, hogy baba leonbergi. 5 hónapos lehet.
2012. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

11:50,12:29,12:33 vagyok :D


nah az jó lesz, és az is jó ha mással is próbálkozol, a természet fotózás is jó, a kutyafotózás mellett a természet a második amit szeretek fotózni :)


majd tedd fel a képeket amiket csináltál ma ,kíváncsi vagyok,de ha vmelyik olyan akkor képszerkesztővel picit javíts rajta, vagy ha nem tudod annyira ,hogy mit kéne rajta javítani akkor küld el vagy tedd fel és segítek megcsinálni, kérdésed van írd meg nyugodtan privibe :)

2012. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

Ne add fel az álmodat, ha úgy érzed ezt szeretnéd csinálni! Olvasgass sokat, gyakorolj, minden nap tanulj egy kicsit. Senki nem úgy kezdte a fotózást, hogy egyből szuper képeket lőtt!

A fényképezőgéped ilyen képeket is tud (egy kis utómunkával).

[link]

2012. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek is Sony Cybershot DSC-H2 géppel készültek.

2012. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

ma 11:42-es vagyok, igen, leonbergi a baba :)


itt van még pár:

[link]

[link]

2012. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!