Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok dinnyét zöldség...

Adnátok dinnyét zöldség kedvelő kutyának?

Figyelt kérdés

a fogai miatt kérdezem, hogy nem árt-e neki a cukortartalma.. -lehet botor kérdés, de inkább kérdezek :)

és csak egy kevés dinnyére gondoltam.. nem egy karélyra.

nem én erőltetem a zöldségevést, önállóan műveli -.-'


2012. jún. 23. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

van ilyen.. vega kutya :D

adj neki szerintem egy keveset nyugodtan baja nem lesz tőle ha keveset adsz.

2012. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is szereti a dinnyét, sárgát, görögöt egyaránt. Plusz a paradicsomot, a paprikát, az almát és a borsót. Nekem azt mondta az állatorvos, hogy nyugodtan ehet ilyeneket, ha szereti. A rost a kutyáknak sem árt.

Ja és elfelejtettem írni, hogy sült tök és főtt kukorica őrült is. Tegnap egy egész csövet megevett. ( A szemeket én szedtem le, mert az valahogy nem megy neki :D

2012. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze! Egy ismerősöm macskája imádta az uborkát.
2012. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

igen, adhatsz neki nyugodtan nagyobb darabot is, nem fog megártani :)

ez enyém a gyümölcsöket preferálja (barack, szilva, sőt, a diót is imádja) :), de időnként becsúszik neki némi zöldség is

2012. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is elkezdődött a sárgadinnye szezon,gyakorlatilag kiveszi a kezemből a kutyám.
2012. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Adhatsz, én is szoktam, a miénk imádja a görögdinnyét.
2012. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

háhá:D jól van. Akkor "normálisak" vagyunk...

megnyugtató hogy nem csak neki vannak ilyen dolgai... :)

köszönöm a válaszokat.


Amúgy a hagymánál figyeltem fel erre a fura szokására.. leesett a konyhában egy darabka, felkapta és elrohant vele. Megette. :D

2012. jún. 23. 12:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze. A miénk az a cseresznyét s az epret imádta nagyon :D De a dinnyét is megeszi.
2012. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én kutyám a paprikán kívül mindent megeszik :) dinnyét nagyon szereti :) van ilyen... :DD
2012. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is önállósítja magát minden nyáron ... Leeszi az összes földiepret, most a málnát, meg felzabálta az összes lehullott cseresznyét is. Aztán meg vad szempilla rebegtetéssel próbálja elmagyarázni, hogy nem is olyan nagy baj, hogy nekem már nem jutott ...:)
2012. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!