Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok dinnyét zöldség...

Adnátok dinnyét zöldség kedvelő kutyának?

Figyelt kérdés

a fogai miatt kérdezem, hogy nem árt-e neki a cukortartalma.. -lehet botor kérdés, de inkább kérdezek :)

és csak egy kevés dinnyére gondoltam.. nem egy karélyra.

nem én erőltetem a zöldségevést, önállóan műveli -.-'


2012. jún. 23. 11:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
adhatsz neki én is szoktam (de csak keveset)imádja a dinnyét
2012. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

6 éves labrador-németjuhász keverékem van. Elég fura, mert mindig azt eszik, amit kíván. Hiába nem kapattuk el, szegény édesapám nevelte fel, isteni szigorral. Felnevelte, és egy pár hét múlva meghalt szegény édesapám.

A kutya a halál óta teljesen más. Nyugodtabb is, de amilyen jó volt, most annyira válogat. A dinnyét magát nem eszi, a héját viszont hasítja. Összevész a kacsával is, a héj miatt. Diót már nem eszik, mert egyszer megjárta. Egy darab héj az ínyébe ékelődött, bedagadt neki.

2012. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A te kutyád még normális a dinnyeevéssel. A macskám pl imádja a pattogatott kukoricát. (wtf?! :DD) Egyszer moziból hoztam haza, maradt valamennyi a doboz alján, és elkezdte kienni belőle :D


A kutyám meg az epret szereti, az almát viszont nem túlzottan. Dinnyét még nem próbáltuk :)

2012. jún. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!