Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Berni pásztorom alig tud...

Berni pásztorom alig tud lábra állni az ízületei miatt, tényleg ne adjunk neki húst?

Figyelt kérdés
Nincs 5 hónapos. Nincs elhízva. Volt állatorvosnál. Azt mondta, emeljük meg a calcium adagot. Napi kettőt kap. Azt mondta, ettől elmúlik. Aztán lábra állt, de most megint nem tud. Az orvos szerint ez azért van, mert sok húst kap, és kevés tápot. Édesanyám megfigyelés szerint viszont azokon a napokon tudott felállni, még nagy lépcsőre is fellépni a probléma után, amikor előzőleg húst kapott, és jóízűen megette. mikor tápot kap, gyengének látszik. Tudom, hogy a tápok ki vannak számolva, pontosan nekik készül, de ha gyengének látom tőle és nem tud lábra állni?
2012. jún. 23. 16:02
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Most már nem állítom, hogy a tenyésztő jó, ha így szidják a egyesek a helyet, de arra a diplomás példára azért reagálnék: ha nem fogadom el a diplomámat, akkor is én vagyok a hülye nem az egyetem (=tenyésztő). Ő akart adni.
2012. jún. 24. 14:35
 42/48 anonim ***** válasza:
mind a ketten hülyék vagytok. remélem így megfelel:)
2012. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

egyébként ne legyél már ennyire hülye:D

kiskönyv..beleír valamit, az nem szerződés..érted?

2012. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Na jó, hagyjuk az egész vitát, hogy ki a hülye, meg mit tudom én, az nem old meg semmit. Ma teljesen jól van. Szaladgál! A csípője sose fájt neki, furán csak a lába miatt megy. A 2 első alig fáj neki, a 2 hátsóval volt gond. Még mindig azt gondoljátok, hogy az orvosunk tévedett? Direkt azért mentünk hozzá (idegen városban van), mert az itteni egy idióta...
2012. jún. 24. 14:47
 45/48 A kérdező kommentje:
"kiskönyv..beleír valamit, az nem szerződés..érted?" Én azt értem, csak mondom, hogy azt tudom igazolni, hogy ott volt. De mindegy, hagyjuk, az előző üzenetem a léyneg.
2012. jún. 24. 14:48
 46/48 anonim ***** válasza:
Sajnos ez még semmit nem jelent, adásvételi szerződés nélkül semmit nem tudsz behajtani rajta. A dp-s kutyák egyébként ilyenek, egyik pillanatban semmi sem látszik rajta, aztán egy rossz mozdulat vagy hosszabb séta és előjön a baj.
2012. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
De a kutyái mind szűrve voltak dp-re.
2012. jún. 24. 17:39
 48/48 A kérdező kommentje:
megtaláltam ezt a régi kérdésem. Talán nem érdekel benneteket, de úgy éreztem, talán illene leírnom, hogy azóta nagyon jól van a kutya, 1 éves múlt februárban, annyit szaladgál (sétáltatásnál, mikor szabadon engedem), hogy elképesztő, semmije nem fáj. Zöld kagylót adtunk neki annak idején, szóval, aki azt mondta, annak köszönöm. Boldog kutyus lett belőle. lehet, hogy rosszul tettem, hogy nincs törzskönyve, de már ez van, nálam van, és hál istennek, úgy néz ki, minden rendben van.
2013. márc. 17. 18:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!