Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fer-dog kutya táp jó minőségű?...

Fer-dog kutya táp jó minőségű? és honnan tudnám megrendelni?

Figyelt kérdés
csak olvastam a neten,hogy ez egy új magyar táp és olcsó is..
2012. jún. 29. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondja több ismerősöm, nála bevált. Itt leírtam, ki a gyártója, vedd fel velük a kapcsolatot, hátha lehet tőlük közvetlenül rendelni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3128375-jo-mi..

2012. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Maxitabi ***** válasza:

Megnéztem az összetételét (tesz-vesz v vatera)és a következő: pulykahús, extrudált gabonafélék, kukoricacsíra, pulykazsír, ásványi anyagok, élesztő, vitaminok, nyomelemek.

Nyersfehérje tartalom: min 18%,...(ezt kevesellem, mert 22-24%-ot szoktak ajánlani minimumra..

Mesterséges ízanyagokat, tartósítószert, szója és búzafehérjét nem tartalmaz.

Ára: 10kg 4900Ft

Nem túl jó-nem derül ki, mennyi % hús van benne, milyen gabonából, mennyi és a hozzáadott vitaminok stb naná hogy nem természetes (mármint eredeti formájában-pl zöldség, gyümölcs-az drágítaná).

DE!! ahhoz képest, mennyibe kerül,nem olyan rossz, mint egyes szupermarketben kapható agyonreklámozott túldrágított szemét.

2012. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Abban, amit belinkeltem, 26% a fehérje, a Junior sem rossz.
2012. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aprós oldalakon hirdetik és teszvesz/vaterán, az alap árért nem rossz (2-300Ft/kg), de a majdnem 5000Ft postával együtt már sok érte. Akkor ennél már sokkal az ecopet (20kg 7-8e Ft) ill a top farmina (20kg 10e Ft), illetve a bosch (30kg 12-13e Ft) és ezeket az acanashopból ill a zoofastról ingyenesen ki is szállítják.
2012. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért próbálom meg megkeresni a gyártót, hátha lehet tőlük közvetlenül venni, vagy kedvezményesebben rendelni.
2012. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek mindenféleképpen keveset vennék,hogy jó e kutyáimnak,két kistestű kutyám van, mert jártam úgy,hogy vettem nagyobb kiszerelést és nem vált be,az egyik kutyának ment a hasa a másik kihányta,pedig fokozatossan váltottam,ezért szeretnék kisebb kiszerelést venni, nyílván ha beválik akkor vennék nagyobbat..a teszveszen mintát is küldenek ebből a fer-dogból..viszont az összetétel %-át én se találtam :/ amit írt az egyik válaszoló tápokat meg nézem..
2012. jún. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!