Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki láncon tartja a kutyáját...

Aki láncon tartja a kutyáját miért nem lehet jó gazda?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy értem hogy egész nap hanem pl. ha nincsenek ott vagy vendég van náluk és esetleg az udvaron vannak.

Ma is volt egy olyan kérdés hogy van e olyan normális gazdi (falun) aki nem tartja láncon a kutyáját. Szerintem azis jó gazdi aki esetleg majdnem mindig láncon/futó láncon tartja a kutyáját csak legyen lefárasztva rendesen.

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. júl. 2. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd és akkor nem lesz ilyen gond:)
2012. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Utolsó! Én ezt már nem is merem javasolni. :)

Ha valaki ennyire a lánc mellett van, nem hiszem, hogy megértené az ivartalanás előnyeit.

2012. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak arra a 3-4 hétre van láncon és amúgy le van fárasztva, akkor még elfogadható, minden jobb annál mint hogy kiskutyák szülessenek, és még több kutya legyen a menhelyeken. Igen, az ivartalanítás lenne a legjobb, de ez is jobb mintha kiszökne a kanokhoz. Csak azok be ne szökjenek! :(
2012. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm!

A nagyszüleim 1000% hogy nem fizetik ki az ívartalanitatást.

Csak egy állatorvoshoz ragaszkodnak aki nem végez ilyeneket meg általában házhoz jön.... Már én is mondtam nekik.

Nincsen láncon 3-4 hétig. Csak este amikor nem lehet rá figyelni. Nem nagyon vannak kóbor,kószáló kutyák erre meg nem is tudnának bejönni.

Nem vagyok a lánc mellett én azokat az embereket tudnám fejbe vágni akik megszólják az embereket hogy miért van láncon a kutyája. Vagyis csak azokat értem meg akinek van oka hogy láncon tartja. Mit tudom én : nincs kerítés mert most csinálják vagy javítják ilyenek.

2012. júl. 3. 10:20
 15/15 anonim ***** válasza:
első vagyok. a futolánc azért jobb,ha meg van okod rá akkor sincs gond. legyen az tüzelés vagy vendég ahogy irtad. de te az általános láncontartást kérdezted.annál még a panel is jobb mert ha otthon vagy a kutya veled van. mig ha láncon van te bent tespedsz mig ö unatkozik odakint.a lényeg itt a törödés, hoyg veled lehessen,hisz neki te vagy az isten és örül ha lát, veled lehet, követhet, befeküdhet melléd mig gazolsz mittomén. mig ha láncon van akkor csak nézheti mit csinálsz.
2012. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!