Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor ki a hibás?!?!

Most akkor ki a hibás?!?!

Figyelt kérdés
Barátnőm szomszédjának volt egy kuvasz kutyája, aki harapós volt. Bnőmet is megkergette egyszer, mert libegett a szoknyája... Persze bnőm a kutyát okolta.. Ha elmentünk a kapu előtt mindig nekirontott az ajtónak, agresszíven ugatott. Egy alkalommal azonban beleharapott a gazdája combjába. Betelt a pohár, és elaltatta a kutyust. Persze mindenki a kuvaszt hibáztatja, hogy milyen agresszív volt így meg úgy. Szerintem Qrvára de nem a kuya volt a hibás!! Csakis, csakis, csakis a gazdája! Ő nem nevelte meg, és ki a fra nc tudja, miket művelt a kutyával! Csak én vagyok felháborodva ezen?!?!?
2012. júl. 7. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az altatással még mindig jobban járt szegény pára mint mondjuk ha a gazdi egy szívlapáttal esett volna neki és dobta volna be egy kutba (valamelyik nap volt itt egy kérdés hogy a szomszéd bedobta a kutyáját a kutba csak onnan jutott eszembe)
2012. júl. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Jó, sz@arul fogalmaztam meg az idegrendszer témát, de ettől függetlenül a második fele igaz. És igenis ingerlékenyebb állat az átlagtól. Szüleimnek is volt egy régen és azt is el kellett altatni, mert a b*zi állatorvos direkt hergelte és megharapta, mikor kijött valamelyik másik állathoz. Azóta volt vagy 6 kutyánk és bizton állathatom, hogy ezek rá se bagóznának ha feléjük csapkodnál újsággal. Két másik ismerősömnek is volt kuvasza és mindkettő nagyon agreszív, kiszámíthatatlan volt.
2012. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem voltak nevelve, szocializálva, ott volt a gond. Számtalan kuvaszos ismerősöm van, olyanok, akik értenek a kutyához, foglalkoznak vele, nevelik, ezáltal egyik sem kiszámíthatatlan. Egyik sem kicsapott, láncos kutya, ahogy az enyém se! Ne húzzuk le ezt a fajtát, legyünk rá joggal büszkék, hiszen a mi kincsünk, magyaroké!

[link]

2012. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van. Ja és amikor barátnőm mondta, hogy elaltatták a kutyát, nem tudtam hogy a sajnálat volt bennem a nagyobb, vagy a düh. Azt mondta bnőm hogy meg is érdemelte a kutya, meg hogy jó is hogy elaltatták.. Na akkor telt be a pohár, jól kiosztottam bnőmet.
2012. júl. 8. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!