Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok csinálni? Átjött a...

Mit tudok csinálni? Átjött a szomszéd Rotija, , és megtámadta a kutyámat (Német dog)!

Figyelt kérdés
A hátsó kertben ,ahol van kutyáimnak a kifutója rossz a kerítés, de nem a miénk hanem a szomszédé. Eleve mindig összeugatnak a kutyák egymással. (nekem van Dog-om,neki Rotija) Számtalanszor mondtam neki h csináltassa meg a kerítést,nemtette! Egyik este hatalmas üvöltésre megyek ki, össze ment a két kutya, a német dog omat alig lehett leszednia a Rotiról. Egyből felhívtama szomszédot, h itt vana kutya vigye át.Másnap a Roti meghalt,és aztmondta,hogy kifizetetti velem,vagy feljelent.50 ezer forintot kért.
2012. júl. 13. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 12:19

Vannak még igazi kutyák, amelyek védik a területüket, és nem hagyják magukat letámadni sem.

Ha az a dog nem ilyen lenne, már alulról szagolná a velőscsontot.

2012. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
és mindig a német dog nyer?
2012. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én tegnap azt olvastam, hogy német dog nj-t harapott meg - az utcán.
2012. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De szerintem csak kitalálta,mindenkinek rotti van a szomszédjába ahoz képest én alig alig látok egyet.
2012. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 12:33

Ez így nem kijelenthető. A szituban az nyert. Máshol másik . Minden fajtában vannak bunyóra képesek és békésebbek is.

2012. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!