Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most miért szóltak meg? Kutya...

Most miért szóltak meg? Kutya tartás kint/bent.

Figyelt kérdés

A nagyszüleim nem engedik a házba a kutyáimat ezért csak kint élnek a kertben. A kis foxi keverékemet meg próbáltuk behozni hogy legyen kinti-benti kutya de nem szeret bent lenni: kaparja az ajtót, sír. Az udvaron élnek de attól még foglalkozom velük. Meg nagy az udvar és 4-en vannak ezért még unatkozni sem tudnak mert nincsenek egyedül. Most azért miért kaptam bántást én mert úgy vannak vele a nagyszüleim/szüleim hogy a kutya az udvarra való és nem a házba. Erről én nem tehetek.

Ti hogy vagytok ezzel a kutya kint-bent dologgal?


2012. júl. 15. 17:31
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!!

Nem az hogy én nem tartanám bent őket de hogy is nem nagyon szívesen. Ha nincsenek otthon akkor az egyik kutyusom rendszeresen bejár hozzám.:) Vagy csak vele vagyok bent vagy vele kint. De erre máskor nincs lehetőségem mert már eleve csináltam olyanokat...amiket a nagyszüleim még sose csináltak/csinálnának velük. Viszem őket minden fele, ha kell akár busszal is. De ez már "túlzás" nekik hogy a kutya bejöjjön.

2012. júl. 15. 18:06
 12/25 A kérdező kommentje:

mi az hogy hol alszanak???

Hát kint az udvarban. Kutya házban, van helyük máshol is. Vagy itt fent a lépcsőn.

Most mi a bajod azzal a válaszolóval. Semmi közöd nincs hozzá hogy mit gondol és meg sem szólhatod e miatt.

Legalább meglátszik hogy foglalkozik a kutyájával szereti is nem csak költ rá egy csomót és úgy ő a jó gazda.

2012. júl. 15. 18:09
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
azzal a válaszolóval az a bajom,hogy szerintem kutyája sincsen de 90%-os vizsgát tesz semmi nélkül és a többi ember kutyája meg rehabos. ez a gáz. :D
2012. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
18:19 még szerencse, hogy nem te döntöd el, hogy van-e kutyám :D Sokkot kapnál ha tudnád, hogy több is van? :O xD
2012. júl. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hogy miért ítélkezik mindenki a másik felett...örök rejtély.
2012. júl. 15. 18:37
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kinti is tartani nem lesz tőle baja. Ha kint van ha bent foglalkozni kell vele,sétáltatni szerintem csak ez fontos , nem a hely. Akik megszólnak ne foglalkozz vele, ez hülyeség. Az a baj inkább ha valaki nem foglalkozik eleget a kutyával.
2012. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!

De egyszerűen idegesít....olyan ferdén tudnak rám nézni.

2012. júl. 15. 18:49
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

Az szép és jó hogy vannak olyan gazdák akiknek ilyen jó s viszonyuk a kutyájukkal.

Viszont kíváncsi lennék hogy milyen arányban van az ilyen jó viszonyú kutyák száma azokhoz képest akikkel naponta max 4 órát foglalkoznak. Főleg Magyarországon. Ugyan már pont az látszik meg itt a legtöbb kérdésen hogy olyan jó a erős a kötődés gazda és kutya között. Kötődés alatt pedig nem gyerekpótlékként tartást értem.

2012. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Hát elég sokan vannak utolsó, bizony. Legalább ugyanannyian mint akik bent tartják a kutyát és ennek ellenére rosszul bánnak vele, félrenevelik. Nem attől függ. Szerintem napi 4 óra foglalkozás rengeteg. Azért mert bent van veled a kutya még nem foglalkozol vele folyton csak egy légtérben vagytok. Élete mindenkinek van, dolgozni kell, tanulni kell, házimunka van, nem lehet egész nap a kutyával foglalkozni.
2012. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!

Én nyáron több mint 4 órát foglalkozom velük. Bár még sosem mértem az időt.:) De nem is fogom mert ha velük vagyok azt sem tudom hogy reggel vagy este van.

2012. júl. 15. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!