Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek elpusztult a kutyája,...

Akinek elpusztult a kutyája, érdemes másikat venni egyből, vagy inkább hagyjam leülepedni a dolgot?

Figyelt kérdés
A párom kutyája, nagyon ki van bukva miatta ő is, én is.
2012. júl. 24. 19:44
1 2
 11/15 Szilvi & Argos ***** válasza:
kvattagirl: itt szerintem sok olyan "kulturált" ember van, aki nem képes értelmesen válaszolni, helyette pontozgat...hagyjuk meg neki ezt az örömöt ;)
2012. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
:)) igaz!
2012. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én csak lepontozómanóknak hívom őket, csendben jönnek-mennek, nem javítanak ki, csak leteszik a kis bélyegüket, hogy itt jártak... :)
2012. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát sokaknak nyári szünet van,unalmat le kell vezetni:)
2012. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy dolgot had tegyek hozzá a kérdéshez és az egyik válaszoló ötletéhez. Nincs annál nagyobb kicseszés egy idős kutyával szemben, hogy még élete alatt megérkezik az utód. Egyrészt a kutya nem hülye, másrészt azért egy kiskutya még úgy is lényegesen több figyelmet és törődés igényel, ha elvonatkoztatunk attól, hogy kis aranyos jövevény. Az idős kutyus pedig megérdemli, hogy rendesen törődjenek vele a haláláig. A kérdésre már minden lehetséges választ ellőttek, de gondoltam ezt mindenképpen leírom, hiszem említette a kérdező, hogy vannak még ott kutyulik.
2013. márc. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!