Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gáz-, vagy paprikasp...

Van olyan gáz-, vagy paprikaspray ami min.3 méterig hat? Jó ez kutya ellen? Vagy légpisztoly?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit javasoltok amit bevethetek a szomszéd puli ellen??

Az a cél, hogy csendbe maradjon legalább pár órára.


Mielőtt megköveztek, én imádom a kutyákat, nekünk is van, de ez a dög idegileg kikészít.

Kismama vagyok, a legteljesebb nyugalomban kellene élnem, ehelyett 3 hónapja, mióta itt lakunk folyamatos a gyomoridegem.


Már beszéltünk a szomszéddal, de csak flegmán kiröhögött, próbáltuk vízzel leönteni, kővel megdobni, ráordítani, de ugyanúgy folytatja.

Nyugtatón, altatón is gondolkoztam, de ettől félek, nem akarom megölni, csak, hogy hallgasson el, valami, amitől megijed, esetleg csíp, viszket neki, bármi!

Segítsetek kérlek!!!


A gazdára nem számíthatunk, idős vénasszony, egy kis kertben él a kutya, annyit foglalkozik vele, hogy esténként ad neki enni, meg összeszedi a piszkát.

Nem is csoda, hogy egy puli ettől bekattan.


2012. aug. 1. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy kismamaként a boldog nyugis hónapok helyett hallgathatod az ugatást. Teljesen megértelek a mi szomszédunkba 3 hónapja költöztek be egy kis sorházba mini kertel és 2 puli egész nap őrjöngött mert ugye bekattantak gondolom. 2 hónap után nem hallottam többet őket. Kiderült h valaki a szomszédok közül )(gyanítom a két kisbabás család ) megfenyegette őket levélben hogy megmérgezik a kutyákat ha nem hallgatnak el. Nem tudom mi lett a kutyákkal és sajnálom is őket de nem volt állapot amit mi itt végig szenvedtünk. Én rászoktam az altatóra ...

Szerintem a kutyának sem jó ott és nektek sem jó hogy ott van így tényleg közös érdek hogy lopd ki és keress neki valami jó helyet :D A vizes megoldás is beválhat ha elég sokszor locsoljátok le de szegény kutyának nem lesz jobb. Csak vigyázz nehogy rád tudja bizonyítani hogy elloptad. Esetleg készítsetek hang és videó felvételek mikor ugat a kutya. És akkor talán csendháborításért fel tudnád jelenteni de nem hiszem hogy változna bármi is.

Sok sikert !:)

2012. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
37%

A hagnszálműtét tiltott Magyarországon!


Ha lefújod valamivel a kutyát, ugyanúgy felelenthet.


Megoldást nem tudok neked, de ne a kutyán próbáld megtorolni a mérgedet.

2012. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
47%

Igen Little red elvileg tiltott a hangszálműtét de csinálják egy jó páran...

Van olyan, hogy a kutya érdekében is jobb, pl. ha nem tudod leszoktatni az ugatásról de a gazda ragaszkodik a kutyájához és nincs az a pénz ami miatt odaadná így kénytelen megcsináltatni!

Magyarországon sok dolog van ami tilos és mégis csinálják, ezt tudomásul kell venni! ( drogozni is tilos, lopni is csalni is stb...)

Ha már ennyire belemegyünk mit szabad mit nem nem kell messzire menni Tilos kistestű kutyát 10 nm-nél kisebb helyen tartósan tartani. Kinek mit jelent a tartós? A menhelyeken ezt miért szabad amikor Állatvédelmi törvény van rá?

Szóval inkább ebbe ne menjünk be mit szabad és mit nem...


Nyugodtan fellehet jelenteni a nénit csendháborításért!

2012. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
ha a slag nem jön be de szerintem az beválik akkor vegyetek ugatásgátló nyakörvet. A távirányító maradjon nálad arról nem kell a néninek tudnia :-) lehet, hogy örülni is fog a néni, hogy van egy nyakörve a kutyájának :-) a többiről nem kell tudnia
2012. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
Nekem is az ugatásgátló jutott eszembe, de nyilván úgy járnál vele, mint a hangszálműtétes terveddel. De ne legyél szívbajos, fenyegesd meg nyugodtan, hogy vagy ez, vagy a feljelentés.
2012. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:

Vegyél ultrahangos ugatásgátlót ami a kutya hangjára indul be és fordítsd a szomszéd telke felé ,emberi fűl nem hallja,szóval a szomszéd nem is szólhat érte.Pl ez:

[link]

2012. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
37%

10:28-as! Mivel tilos, ezért ne adjuk már alá a lovat! Drogozni nem tilos, a használatot MÉG nem büntetik. De akkor maradjunk a gyilkosságnál. Mivel tilos, de sokan csinálják, ezért szerinted érdemes az idióták kezébe még fegyvert is adni, biztos ami biztos?


Szerintem a kérdező még nem szokott hozzá. 3 hónapja lakik ott. Fél év és szinte meg se fogja hallani a kutya hangját. Pl nálunk itt van a lakás mellett a liftház. Itt a motor. Régi lift, úgy indul be mint egy ősrégi robbanómotor. Akik jönnek hozzánk mindig elhűlnek h bazi hangos, hogy bírjuk. Én meg nem is hallom már.

2012. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
a póráz két végén c. műsorban egyszer láttam egy borzasztóan ugató kutyát, és minden alkalommal, amikor a kutya ugatott, a kiképző összecsapott két fazékfedőt (ez hangos, zavarja a kutyát, és hirtelen kizökkenti). ha ezt megcsinálod 10x, rá fog jönni, hogy ha ugat, akkor fülsiketítő hang jön, ami neki nem jó, ezért csendbenmarad :) remélem ez segít.
2012. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez tök jó ötlet!!

Milyen távból működik? Ha nekünk a szembe-szomszéd kutyái csinálják ezt, és van köztünk egy utca, akkor is használ?

2012. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

Little red , igen szerintem érdemes a kezükbe fegyvert adni utána meg jól megkínozni. Visszahozhatnák már a halálbüntetést, de ez nem ide tartozik.

A műtét az műtét semmivel nem rosszabb mint akármelyik, akár egy ivartalanítás! hasznos is ehet mint írtam de nem találtam olyan jogszabályt ami konkrétan tiltaná a hangszálműtétet!

2012. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!