Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gáz-, vagy paprikasp...

Van olyan gáz-, vagy paprikaspray ami min.3 méterig hat? Jó ez kutya ellen? Vagy légpisztoly?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit javasoltok amit bevethetek a szomszéd puli ellen??

Az a cél, hogy csendbe maradjon legalább pár órára.


Mielőtt megköveztek, én imádom a kutyákat, nekünk is van, de ez a dög idegileg kikészít.

Kismama vagyok, a legteljesebb nyugalomban kellene élnem, ehelyett 3 hónapja, mióta itt lakunk folyamatos a gyomoridegem.


Már beszéltünk a szomszéddal, de csak flegmán kiröhögött, próbáltuk vízzel leönteni, kővel megdobni, ráordítani, de ugyanúgy folytatja.

Nyugtatón, altatón is gondolkoztam, de ettől félek, nem akarom megölni, csak, hogy hallgasson el, valami, amitől megijed, esetleg csíp, viszket neki, bármi!

Segítsetek kérlek!!!


A gazdára nem számíthatunk, idős vénasszony, egy kis kertben él a kutya, annyit foglalkozik vele, hogy esténként ad neki enni, meg összeszedi a piszkát.

Nem is csoda, hogy egy puli ettől bekattan.


2012. aug. 1. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
64%
most ennyi erővel én meg verjem nyakon a szomszéd kölykét mert bőg?
2012. aug. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
33%

úristen mennyi primkó idióta ember van! patkányméreg? tényleg? ilyen világban élünk? szégyelljétek magatokat ! (akinek nem inge...)



hangszálkiszedés: kedves drága rohadt anyósom megcsináltatta egy beagle kutyán, 2 év multa visszanőtt neki, és irtórekedt, félelmetes, földöntúli hangja volt a szerencsétlen, és depis kutyának! erről ennyit!


ha annyira zavarja a kérdezőt, igeni el tud tölteni a kerítés mellett 10 percet, és adogathatja neki a 100 forintos virslit! ennyit nem bír ki? akkor meg is érdemli!

2012. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Amíg éppen eszi a virslit nem ugat ,de utána százszázalék újrakezdi ,lehet már azért is hogy etessék.
2012. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
0%
előző: tudsz te valamit a kutyákról? tudod mi az a pozitív megerősítés? ha nem, akkor ülj le szépen, és maradj csendben.
2012. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
39%

"Mélyen tisztelt" kérdező!


Megpróbálom kulturáltan leírni a véleményemet. Attól, hogy bántod a kutyát, nem fog elhallgatni. A kutya azért ugat, mert nem érzi jól magát. Ha gázspray-vel lefújod, kővel dobálod, ordibálsz vele, csak még inkább felbosszantod, és nem hogy abbahagyja, még jobban fog ugatni. Arról nem is beszélve, hogy ezért téged is elővehetnek. Én is ismerek egy pulit, aki állandóan ugat, nagyon idegesítő tudom. Vele is hasonló módon próbálnak eljárni, de nem vezet semmire. Egyébként ne az erődet használd, hanem az eszedet, már ha van olyan a gusztustalan kiírásod után.

Tegyél egy flakonba követ, és ha ugat menj közel hozzá, és kezd el rázni. Vagy amit már írtak is, két tepsit, vagy valami edényt csörömpölj. Utálják ezt a fajta a zajt, be fog válni. Az öreglánnyal meg próbálj nyomatékosan beszélni, ne a kutyán vezesd le az erődet/dühödet hanem azon aki hibás ezért!


És abba gondolj bele, hogy ha megszületik a gyereked, ezt a történetet majd szívesen meséled el neki? Vagy arra fogod tanítani, hogy együtt dobáljuk az ugatós kutyákat?


Lementettem a kérdésedet, és most várok pár napot. Utána visszanézek, és ha továbbra is ezt folytatod akkor írok az összes állatvédelmi szervezetnek, és feljelentelek állatkínzásért. (lásd, kővel dobálás)

Volt már példa hasonlóra, és én buktattam le az állatkínzót, előbb gondolkodj, mielőtt ilyet írsz ki az internetre.

2012. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
55%
Ultrahangos készülékkel nem kell csörömpölni egész nap mint egy idióta jancsibohóc a fazékfedővel . Bár lehet a szomszédot idegesítené..Az utolsó ,meg nem normális ,kedves kérdező nehogy beparáztasson ,senkit nem nyomoznak le azért mert azt írja valahová a neten ,hogy meg AKARJA dobálni a szomszéd kutyát,még azért sem ha meg akarja mérgezni.Mivel akár viccből is lehet írni bármit.Én meg orbánt akarom megdobálni mindjárt beugranak a kommandósok a kéményen:D
2012. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a nénivel, hogy veszel a kutyájának egy ultrahangos nyakörvet, olcsóbb, mint az ultrahangos készülék. Vagy még az elektromos nyakörvet tudnám ajánlani, de nem hiszem, hogy egy pulinál nagy sikere lenne. Illetve amit már írtak, ha ugat csapj valamivel zajt.

Amúgy gratulálok azoknak a válaszolóknak, akik megmérgeznék a kutyát meg aki ütné a gyereket, mert sír. Az meg, hogy kibír-e a kérdező 10 percet a kerítés mellett lényegtelen, nem neki kellene ezt a kutyát megnevelnie. Nem épp jó ötletei voltak neki, de nem mérgezte vagy altatózta be a kutyát, segítséget jött kérni, egyesek meg mindjárt úgy bánnak itt vele, mintha ő kínozná azt a kutyát, holott a gazdája teszi azt.

2012. aug. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

Hát, érdekes ez a nemzet az biztos...

Na mindegy, nem minősítek néhány hozzászólót.


A virslis ötlet eleve bukott ügy.

Gondoljatok bele:ha elkezd ugatni, etessem??

Már miért jutalmaznám a nem kívánt magatartást?

Ezzel semmit nem érek el, ráadásul ha folyton etetném már majdnem ott vagyok árban, mint egy ultrahangos ugatásgátlóval. Nem beszélve arról, hogy én sem fogok egész nap a tűző napon ülni és etetni a dögöt, aki lehet, el se fogadná az ételt mivel nagyon félős kutya, a gazdáján kívül mindenkitől megijed, gondolom ezért is ugat minden levélzizzenésre.


A vizes, ráordítós módszer annyit hat, hogy megugrik és pár méterrel arrébb folytatja...

Ha anyagilag úgy állnánk már holnap megrendelném az ugatásgátlót, mivel sajnos ellopni nemigen tudjuk a félénksége/ugatóssága miatt, lehet, meg is harapna bennünket.


Aki meg jött ezzek az idióta állatkínzó, feljelentő szöveggel, hát nagyon szégyellje el magát, hogy ilyennel vádaskodik ismeretlen embereknek!

Ráadásul nevetséges is...

Mellesleg megnézném, hány ember csinálná azt amit én egész életemben, hogy saját pénzemen állatokat mentek, gyógyítgatok (beleértve vadállatokat is, mint pl. fecskét, beteg galambot).

Szóval az állatkínzó nem én vagyok, hanem az, aki nem törődik velük, kínozza őket.


Ha én is ez lennék, nem írtam volna ki a kérdést, hanem megvettem volna a patkánymérget és szó nélkül átdobom kis májkrémbe burkolva, örökre megoldva ezzel a problémámat.


Az értelmesebb válaszolókhoz:

Szerintetek megoldás lenne egy kölyökkutyát vinni a néninek ha befogadja?

Mert elvileg lefoglalnák/lefárasztanák egymást.

Vagy csak dupláznám vele a hangzavart?

2012. aug. 3. 06:13
 59/63 anonim ***** válasza:
15%

Annyira vagy állatmentő, mint egy vágóhidi munkás. Egy állatbarát NEM mondja azt egy ugatós kutyára, h dög. Más nyakába meg ne akasztgassál terhet azzal, viszel neki mégegy kutyát.


A virslisről meg foglamad sincs, ne makkor kell adni ha ugat, hanem ka csendben van. POZITÍV MEGERŐSÍTÉS.


De amennyire undok vagy inkább vegyél MAGADNAK egy füldugót és tádámmmmm, kutyaugatás vége.

2012. aug. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen a kilopás, nagyon jó ötlet volt attól aki írta, mindjárt bűnözőt csinálna belőletek, hátha szülhetnél mindjárt a börtönben is nem, nehogy hallgass rá. A virslis megoldást csak azért nem tartom jó ötletnek, mert ne adj isten, ha valaki tényleg megmérgezi a kutyát, akkor te lennél megvádolva, mert te dobálsz neki virslit. Másik kiskutyával meg azt érnéd el, hogy már nem csak 1 energiától duzzadó kutya lenne a szomszédodban, hanem 2. Mondom kérdezd meg a nénit, hogy nem-e zavarná, ha vennél a kutyának ultrahangos nyakörvet, mert olcsóbb, mint a készülék, pár napja láttam valamelyik oldalon 2000 ft-ért olyat, amit az acanashopról lehetett rendelni, de 5000 ft-ért már lehet kapni, a készülék meg 10000ft felett van. Ha meg nem engedi meg, hogy vegyél neki nyakörvet, akkor a készülék még mindig ott van.
2012. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!