Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gáz-, vagy paprikasp...

Van olyan gáz-, vagy paprikaspray ami min.3 méterig hat? Jó ez kutya ellen? Vagy légpisztoly?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit javasoltok amit bevethetek a szomszéd puli ellen??

Az a cél, hogy csendbe maradjon legalább pár órára.


Mielőtt megköveztek, én imádom a kutyákat, nekünk is van, de ez a dög idegileg kikészít.

Kismama vagyok, a legteljesebb nyugalomban kellene élnem, ehelyett 3 hónapja, mióta itt lakunk folyamatos a gyomoridegem.


Már beszéltünk a szomszéddal, de csak flegmán kiröhögött, próbáltuk vízzel leönteni, kővel megdobni, ráordítani, de ugyanúgy folytatja.

Nyugtatón, altatón is gondolkoztam, de ettől félek, nem akarom megölni, csak, hogy hallgasson el, valami, amitől megijed, esetleg csíp, viszket neki, bármi!

Segítsetek kérlek!!!


A gazdára nem számíthatunk, idős vénasszony, egy kis kertben él a kutya, annyit foglalkozik vele, hogy esténként ad neki enni, meg összeszedi a piszkát.

Nem is csoda, hogy egy puli ettől bekattan.


2012. aug. 1. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet perelni a szomszédot ilyenért!Birtokvédelmet kell kérni és a végén vagy eltávolítja a kutyát vagy megneveli.Egy hivatalos hangvételű ügyvédi levéltől is be szoktak fosni az ilyen ostoba emberek.
2012. aug. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
59%

Kedves Little Red, nem tudom, hogy hol élsz, de tilos drogozni.


Valóban, a törvény nem a használatot rendeli büntetni, hanem a MEGSZERZÉSÉT és a TARTÁST. Na már most, próbálj meg úgy drogozni, hogy azt nem szerzed meg és nem tartod hozzá... Nincs időbeli megkötés, ha csak egy másodpercig nálad volt, már "tartottad", a megszerzést meg gondolom nem kell magyarázni.


Ha nekem nem hiszel, idéznék egy erről szóló cikket: "A kábítószer-fogyasztás Magyarországon bűncselekmény. Bár a „fogyasztás” kifejezés 2003. március 1-től kikerült a törvényből, a droghasználat továbbra is büntetendő, mert a megszerzés és a tartás változatlanul bűncselekmény maradt. Lehetetlen ugyanis anélkül drogot fogyasztani, hogy azt előtte ne szerezze meg, vagy ne tartsa magánál az ember."


Na, mindegy, ez csak kitérő volt.


A lényeg, hogy a kutyákat vagy meg kell nevelni, vagy más eszközökhöz kell folyamodni, de nem szabad, hogy a helyzet így maradjon, mert szerintem mindenki egyetért abban, hogy nem normális az, hogy egy vagy két deviáns kutya miatt egy egész lakóközösség szenvedjen folyamatosan.

2012. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

ma 11:17


azt nem tudom sajnos :( a kiképző a kutyától pár méterre csinálta, de ha nagyon hangos fedőket találsz, akkor lehet, hogy működik úgy is :))

2012. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem normális, de nekem nagyon nem szimpatikus h ő abban látja a megodást h lefújja paprikasprével vagy lelövi légpisztollyal.


Debarkálás:

[link]

2012. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 Állatvédő :) ***** válasza:
68%
A fedős módszerrel az a baj , hogy lehet akkor meg téged jelentenek fel csendháborításért ha sokáig csinálod ... Kővel dobálásért feljelenthetnek . Állatkínzásnak minősül -.-"
2012. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
Little Red tedd as szívedre a kezed és mond azt ha lenne egy olyan kutyád aki a szemed fénye és a szomszédok miatt el kell válnotok mert állandóan ugat és nem tudsz vele mit csinálni, nem csináltatnád meg a hangszálműtétet?
2012. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
20%
Az a vicc hogy emberkínzás kutya által éveken keresztül az nincs csak állatkínzás? Patkányméreg kolbászba és csend lesz! Soha nem bizonyítják rád ,ha nincs szemtanú amikor dobod.
2012. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
nem, Little Red biztos nem csinálná meg az eddigi válaszai alapján. én pl. hamarabb menekíteném ki onnan azt a kutyát, és adnám jó kezekbe.
2012. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
azért nincs "emberkínzás", mert a kutya az kutya, olyan, amilyennek a gazdája neveli. Van emberkínzás, ember által, esetünkben a kutya GAZDÁJA miatt.
2012. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

nem az érdekel engem, hogy mit mondanak a tv-ben de erről spec. jogszabály nincs! A fület konkrétan kiemelik, hogy Tilos de erről nem találok semmit!

A fület is aki akarja megoldja, ( ha nem itt akkor külföldön ) most nem egy kutya szenved akinek eszik a fülét a legyek és ugyan ott a vágott fülű kutyának semmi baja , légy sem megy rá! Ennyit az állatvédelmi törvényről!

2012. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!