Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gáz-, vagy paprikasp...

Van olyan gáz-, vagy paprikaspray ami min.3 méterig hat? Jó ez kutya ellen? Vagy légpisztoly?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit javasoltok amit bevethetek a szomszéd puli ellen??

Az a cél, hogy csendbe maradjon legalább pár órára.


Mielőtt megköveztek, én imádom a kutyákat, nekünk is van, de ez a dög idegileg kikészít.

Kismama vagyok, a legteljesebb nyugalomban kellene élnem, ehelyett 3 hónapja, mióta itt lakunk folyamatos a gyomoridegem.


Már beszéltünk a szomszéddal, de csak flegmán kiröhögött, próbáltuk vízzel leönteni, kővel megdobni, ráordítani, de ugyanúgy folytatja.

Nyugtatón, altatón is gondolkoztam, de ettől félek, nem akarom megölni, csak, hogy hallgasson el, valami, amitől megijed, esetleg csíp, viszket neki, bármi!

Segítsetek kérlek!!!


A gazdára nem számíthatunk, idős vénasszony, egy kis kertben él a kutya, annyit foglalkozik vele, hogy esténként ad neki enni, meg összeszedi a piszkát.

Nem is csoda, hogy egy puli ettől bekattan.


2012. aug. 1. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
23%
jaj kismama vagy és? majd csak miattad fog mindenki kussban maradni? költözzetek el, ha nem tetszik
2012. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
ja, és nincs olyan kutya, akit nem lehetne leszoktatni a napi 24 órás ugatásról. ezt remélem mindenki tudja!
2012. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
42%
miért nem költöztetek tanyára ahol csend van? és akkor senki nem zavarná a kisasszonyt.
2012. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
59%

kérdező: igen, attól még, hogy kismama vagy, semmi nem jogosít fel a légpisztolyra, és társaira. más is kibírta már, sőt sokkal rosszabbat. ha mondjuk a kutyaugatásra a bébi felkel majd napi 122434x, akkor megérteném, hogy valamit erősen lépni akarsz, de ez így még eléggé a halálos tavasz kategória.


ha úgyis otthon vagy folyton, és pihensz, tegyél egy széket, napozóágyat a szomszéd kerítése mellé, vigyél magaddal egy jó nagy tál apróra vágott virslit, és mindig adj egyet a kutyának, amikor bekussol, és mondd hogy "okooooos". egyrészt, imádni fog réged a ktuya, másrészt tudni fogja, hogy a kuss az jó.


aki kertesházba költözik, az ezt VÁLLALJA.

2012. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
Írj levelet az önkormányzatnak.
2012. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
35%
bírom ezt a sok nagypofájú kismamát akik azt hiszik,hogy Istent fogják megszülni nekik mindent lehet..lesz egy gyereked a milliárd közül senkit nem érdekel
2012. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
54%

Na, megjelentek az elvakult, "dögöljön meg az ember, a kutya ezerszer annyit ér" kutyarajongók.


Csodálkoztam, hogy eddig még nem írtak...

2012. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
68%

Ja, és NEM a kismamákat védem, mert ez a dolog attól teljesen független. Én sem értem, hogy a Kérdező ezt minek hangsúlyozza, mert valóban senkit nem érdekel, hogy kismama-e, vagy sem.


Senkinek nem kell eltűrnie, hogy a szomszéd ilyen módon háborgassa a nyugalmát, se kismamamának, se nagymamának, se gyereknek, se felnőttnek... Senkinek!

2012. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy beruházunk egy ultrahangos riasztóra, bár sehol nem találtam megbízható véleményt, hogy valóban hatásos-e és bizony elég húzós az ára.


A kismamaságot csak azért írtam, mert ilyenkor különösen fontos, hogy ne idegeskedjek, erre tessék, kapunk egy ilyen szomszédot.

2012. aug. 1. 12:07
 40/63 anonim ***** válasza:
36%
kapunk? fogadjunk ti költöztetek oda később
2012. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!