Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gáz-, vagy paprikasp...

Van olyan gáz-, vagy paprikaspray ami min.3 méterig hat? Jó ez kutya ellen? Vagy légpisztoly?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit javasoltok amit bevethetek a szomszéd puli ellen??

Az a cél, hogy csendbe maradjon legalább pár órára.


Mielőtt megköveztek, én imádom a kutyákat, nekünk is van, de ez a dög idegileg kikészít.

Kismama vagyok, a legteljesebb nyugalomban kellene élnem, ehelyett 3 hónapja, mióta itt lakunk folyamatos a gyomoridegem.


Már beszéltünk a szomszéddal, de csak flegmán kiröhögött, próbáltuk vízzel leönteni, kővel megdobni, ráordítani, de ugyanúgy folytatja.

Nyugtatón, altatón is gondolkoztam, de ettől félek, nem akarom megölni, csak, hogy hallgasson el, valami, amitől megijed, esetleg csíp, viszket neki, bármi!

Segítsetek kérlek!!!


A gazdára nem számíthatunk, idős vénasszony, egy kis kertben él a kutya, annyit foglalkozik vele, hogy esténként ad neki enni, meg összeszedi a piszkát.

Nem is csoda, hogy egy puli ettől bekattan.


2012. aug. 1. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Én először a nénit fújnám arcon paprika sprayvel,aztán meg a kutyát ha ugat
2013. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

mér bocsánat,de utalom az ilyen embereket mint a második hozzászóló!!! miért jelenthetnék fel??!! mert megdobálta a kutyát kővel?! xDDD nevetséges vagy ember! én meg feljelentlek,mert itt fenyegetőzöl a kiynirással!! :D :D :D

am meg vigyáznék a helyedben,dehogy engem nyírjon ki valaki,egy idegesebb pillanatban a kutyám miatt...

2013. okt. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

Utolsó, ne idegesítsd magad ezen.

Amúgy a kérdés kiírása után 1 hónappal elköltöztünk abból az albérletből egy ezerszer jobb helyre.

Igen, javarészt az ugatás miatt :)))

2013. okt. 5. 21:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!