Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan gáz-, vagy paprikasp...

Van olyan gáz-, vagy paprikaspray ami min.3 méterig hat? Jó ez kutya ellen? Vagy légpisztoly?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit javasoltok amit bevethetek a szomszéd puli ellen??

Az a cél, hogy csendbe maradjon legalább pár órára.


Mielőtt megköveztek, én imádom a kutyákat, nekünk is van, de ez a dög idegileg kikészít.

Kismama vagyok, a legteljesebb nyugalomban kellene élnem, ehelyett 3 hónapja, mióta itt lakunk folyamatos a gyomoridegem.


Már beszéltünk a szomszéddal, de csak flegmán kiröhögött, próbáltuk vízzel leönteni, kővel megdobni, ráordítani, de ugyanúgy folytatja.

Nyugtatón, altatón is gondolkoztam, de ettől félek, nem akarom megölni, csak, hogy hallgasson el, valami, amitől megijed, esetleg csíp, viszket neki, bármi!

Segítsetek kérlek!!!


A gazdára nem számíthatunk, idős vénasszony, egy kis kertben él a kutya, annyit foglalkozik vele, hogy esténként ad neki enni, meg összeszedi a piszkát.

Nem is csoda, hogy egy puli ettől bekattan.


2012. aug. 1. 08:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
47%
2 tányér virsli olcsóbb, mint az ultrahangos kutyaszar.
2012. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
31%
Patkányméreg sem drága.Én nem etetném a szomszéd dögjét viszont a gyerekért mindent megtennék,ha kell.Pereskedni sem érdemes idehaza mert minimum 3év mire jogerős határozatot hoznak bármiben addig meg magától megdöglik a kutya.Ultrahangos riasztó meg nem olcsó ,legjobb lenne használtan félárban megvenni.
2012. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
72%
remélem a nénit meg majd a kölyköd sírása fogja zavarni..
2012. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Itt a debarkálásról szóló tiltás:

Állatvédelmi törvény, 10-ik paragrafus:

"(2) Az állaton küllemének megváltoztatása érdekében, továbbá más, nem az állat egészsége vagy későbbi egészségkárosodásának megelőzése céljából történő sebészeti beavatkozás - az ivartalanítás, valamint e törvény végrehajtására kiadott jogszabályban meghatározott további beavatkozás kivételével - nem végezhető."


A debarkálás NEM az állat egészsége vagy későbbi egészségkárosodásának megelőzése céljából történne, és erre a végrehajtási jogszabály se ad engedélyt.

2012. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
47%
Nem elég későbbi egészségkárosodás ha a szomszéd agyonvágja ,megmérgezi vagy a sintér elviszi lealtatni? Külföldön szabad sok helyen éppen a súlyos jogi következmények miatt,ott nem veszik félvállról a birtokvédelmet és a zavarást.
2012. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
47%

LITTLE RED:

De pont az állat érdekében hangtalanítják, nehogy valami idióta szomszéd megmérgezze mert ugat, stb. stb.. ki lehet ezt magyarázni főleg itthon. fület is azért vágatunk mert beköpik a legyek és az állat érdeke :-)

TEHÁT ÉN CSAK AZ ÁLLAT ÉRDEKEIT NÉZEM :-))))))))))))))))

2012. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
Lehet ha napi 6 szor puffadásig etetitek a kutyát,mondjuk sok nehezem emészthető nyers hússal keverve akkor dögleni fog egész nap és emészteni.Ha nem foglalkoznak vele akkor foglalkozzatok ti de annyit egyen hogy csak böfögni tudjon.:)
2012. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

Későbbi egészségkárosodásnak nem lehet azt hívni h a szomszéd agyonveri. Akkor ezzel az erővel le lehetne vágni minden kutya lábát is, nehogy kirohanjon az útra a kocsi elé -.-


Evidens, h ebben az ügyben valahogy a nénivel kéne dűlőre jutni. A puli meg tény és való h ugítós fajta, épp ezért lett jelző- és terelőkutya. Anno jelzett ha jött egy betolakodó, a komondor pedig megvédte az állatokat.

2012. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

nem későbbi egészségkárosodás hanem az már adott, így meg kellett csináltatni :-)

Mindenre van magyarázat és kiskapuk!!!


Különben a slagos megoldás jó ( szomszéd kutyán mint írtam tapasztaltam ) + ez az etetés is ha kajás a kutya beválhat. Csak nem minden kutya enne állandóan az enyémeknek napközben egy falatot sem tudnál letuszkolni ilyen melegben. De ha kajás a kutyus akkor jó

2012. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
Akár a slagos is megoldás lehet, vagy a kavicsos-flakonos. De ez a lefújós meg meglövős nem.
2012. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!