Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esélye van kiállításon...

Mennyi esélye van kiállításon egy vágatlan fülű amerikai staffordshire terriernek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy amstaffot, de ugye már most elsejétől nem lehet vágatni a fülét. Nekem viszont nagyon tetszik vágott füllel. De ha nem vágathatom, akkor kiállításon mennyi esélye lesz? Mert úgy tudom kiállításon a vágott fül az előny. Sőt nagyon nem is látni vágatlan fülűt... Tapasztalatok erről?
2012. aug. 1. 17:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ja, és ugyan nem ivartalanítottak, de volt hasi műtétem (elég komoly), és képzeld, pokolian fájt utána, pedig napokig fájdalomcsillapítóztak a műtét után. Úgyhogy át tudom érezni a szukák helyzetét.
2012. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
vágatni már rég tilos. Kiállításon nem ez alapján döntenek.
2012. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

elvileg vágott fülű kutya nem is indulhat kiállításon, de a tenyésztőt kérdezted? ő talán jobban ért hozzá mint az itteni "szakértők".

nekem is staffim van :)

2012. aug. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Kiállításon nem nagyon látsz vágatlan fülű kutyát. Eddig is és ez után is meglehet oldani a fül vágását ha nem itthon akkor külföldön!
2012. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok, elvileg vágott fülü kutya nem indulhat kiállitáson, akkor azt hozzáteszem, hogy augusztus 1-től.
2012. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
utolsónak: Ki mondta ezt a baromságot, hogy nem indulhat aug. 1.-től? Aug.1.-től nem lehet itthon fület vágni! Kevered a szezont a fazonnal! Még jövőre a Budapesti Word Dog Showra is lehet nevezni vágott fülű kutyákat ez ki is van írva a wds2013-as honlapon!
2012. aug. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Elhiszem, hogy jobban fáj az ivartalanítás.De tudod én azért vagyok ennyire ellene mert itt felénk rengetek a Pitbull és nekik is vágják a fülüket csakhogy nem orvos által hanem otthon ők és nem bódításban.De mondjuk aki orvossal csináltatja az oké...

2012. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

pitt bull kötve hinném inkább staffi, sokan keverik őket. Pitt nem sok van Magyarországon!

Te honnan tudod, hogy otthon vágják a fülüket?

2012. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Mert felismerem a fajtát! Nem keverek.Pitbull és ez 100% itt rengeteg eladó kutya van.Persze nem profi tenyésztők..-_-

Amúgy is a pitbull homloka keskenyebb mint a staffordshire terriernek.

2012. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
homloka keskenyebb, az egész kutya keskenyebb...
2012. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!