Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esélye van kiállításon...

Mennyi esélye van kiállításon egy vágatlan fülű amerikai staffordshire terriernek?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy amstaffot, de ugye már most elsejétől nem lehet vágatni a fülét. Nekem viszont nagyon tetszik vágott füllel. De ha nem vágathatom, akkor kiállításon mennyi esélye lesz? Mert úgy tudom kiállításon a vágott fül az előny. Sőt nagyon nem is látni vágatlan fülűt... Tapasztalatok erről?
2012. aug. 1. 17:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
És onnan tudom, hogy nem orvos vágja mert nehezen hinném el, hogy az egyik kutya is valaha látott már állatorvost..mert olyan jó gazdája van.Erre ők nem költenek.És a mi dokink amúgy se szokott ilyet csinálni.Ő csak olt,féregtelenít,esetleg kiszedi a varratokat, de nem nagyon vállal műtéteket.Még ivartalanítani se ivartalanította a macskánkat.
2012. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
jajj..akkor az egész kutya....Mindegy tudom hogy pitbull..ennyit erről.Ha nem hiszel nekem az a te bajod.
2012. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem csak a homloka így akartam írni, és honnan tudod, hogy otthon vágják a fülüket?
2012. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Erre már válaszoltam.
2012. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
és máshova nem járhat orvoshoz? Ha meg otthon csinálják jelentsd fel őket!
2012. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ezek máshová? Ha ismernéd őket te se mondanál ilyet.Nem akarom feljelenteni őket addig amíg nem szenvednek.Igaz nem tetszik amit csinálnak.De a kutyák nem soványak és nagy ritkán látni lehet hogy sétáltatják őket.De ha észreveszem, hogy gond van akkor természetesen beszélek velük.
2012. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Mikor a fülüket vágják otthon nem szenvednek?
2012. aug. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen korban vágják a fülüket csak azt, hogy látom hogy felfele áll és vágva van.De még nem láttam, hogy elfertőződött lenne vagy ilyesmi.Szép a fülük és nem is sebes. Nálunk nincsenek állatvédők..A rendőrség meg le se......... az ilyen ügyeket.A menhely tele van.Na azt meg nem akarom, hogy elaltassák őket.
2012. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én írtam azt a hosszút. Sajnos akkor is tartom magam ahhoz, hogy ez a rendelet már megint azt szabályozza, aki rendesen, orvossal, steril rendelőben vágatott. A cigányok úgyis vagdossák tovább a putri mögött a kutyák fülét, őket nem hatja meg a rendelet, bizonyítani se lehet semmit rájuk.
2012. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A vágott fülű kutyáknak nem véletlenül kezdték vágni!

Van ez a fa** rendelet és sokan szívnak mert eszik a fülüket a legyek, ha felsértik nem tud begyógyulni mert szétrázzák stb.

A porc levágása állatkínzás, az, hogy felvágják és ivartalanítják az nem az.

De ezután is lehet majd fület vágatni mert szinte az összes vágott fülű kutyának sérülni fog :-) és a saját érdekükben a beavatkozás nem tiltott :-)

2012. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!