Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talán hülye ötlet, de benne...

Sippara kérdése:

Talán hülye ötlet, de benne lenne valaki pár közös sétában?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet a következő:

Van egy szörnyen (vagy inkább sehogy) szocializált, nem domináns, inkább rettegős-szubmisszív kis hercegem. Úgy gondolom (és rajta is úgy látom), hogy legjobban falkában tudna szocializálódni, viszont a környéken élő általunk ismert kutyások három kategóriára oszlanak: 1. bunkók, 2. agresszív, neveletlen kutyát sétáltatók, 3. kedves, szimpatikus emberek, akik tőlünk abszolút eltérő időben járnak le. Hétköznap háromszor (reggel, délután és este), hétvégén négyszer-ötször sétálunk Budapest harmadik kerületében. Nincs a környéken valaki, akinek lenne kedve közös sétákhoz? Nem szeretném megfosztani a hercegem a fajtársak jelenlététől (és őszintén megvallva én is nagyon vágyom kutyás társaságra).


2012. aug. 2. 20:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok a budakalászi. Azt hiszem, igazad van, ahogy írtad, beütött a kamaszkor. Nyolc-kilenc hónapos korban át akarják venni a hatalmat a vadászkutyák, most kell nagyon határozottnak lenned és világossá tenni számára, te vagy a falkavezér. Lesz még egy-két próbálkozása, de legyél határozott.
2012. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!