Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt nem hiszem el. Tényleg én...

Ezt nem hiszem el. Tényleg én vagyok a hibás vagy a többi ember agyilag nem 100?

Figyelt kérdés

Ma reggel 8kor elvittem a kutyámat sétálni. Jelzem, megszokott időben, megszokott helyen, pórázzal. Nem kis termetű kutya, de nem is túl nagy. Szuka, még a légytől is fél így szájkosár felesleges. Sétálunk az utcában, erre egy nő kinyitja az ajtót, kijön az utcára a kapuja tárva nyitva és a bazi nagy keverék kutyája(aki 4 lábon kicsit feljebb ér, mint a derekam, pedig nem vagyok törpe...) Nekiront az én kutyámnak. Vicsorít, morog meg támad. A nő meg vigyorogva nézi. Fogtam magam, belerúgtam a kutyába amennyire csak bírtam. Megkapott a kutya, rúgtam mégegyett, még erősebbet. Erre a nő odajön, megsimizi a kutyáját, beküldi engem meg úgy leszidott, hogy mit képzelek, szemét vagyok, állatkínzó, kihívja az állatrendőrséget, mert bántalmazom a kutyákat. Elküldtem a pi_csába a nőt. Fél órával ezelőtt ment el tőlünk az állatrendészet. Leszidtak, hogy felelőtlen gazda vagyok és megtesznek mindent, hogy el tudják venni a kutyámat, mert nálam csak jobbat érdemelhet. Ezt nem értem..Megvédem a kutyám és még én vagyok a szemét? Anyám és nagyanyám is leszidott, hogy nem hitték volna, hogy ilyenre képes vagyok és mindenki azt állítja, hogy az én hibám. De mi? Az hogy nem engedtem hogy az utcán szétcibálják a kutyámat?


mellékesen egy velem egyidős kiscsaj jött ki a rendészettől és nem úgy tűnt, mint akit nagyon meghat, hogy a kutyának akkor is ki volt téve friss víz, kaja, egy bazi nagy kertben volt, ahol szaladgálhat és a kutya akkor békésen aludt a macskámmal.


Mit lehet tenni ilyenkor? Komolyan ennyire hülyék az emberek? Vagy nekem kellett volna hagyni a kutyát, hogy bántsa az enyémet?


- mellékesen, imádom az állatokat, de ha választani kell, akkor csak a sajátom az első.


Bocsánat a hibákért, de tiszta ideg vagyok.


24/N


2012. aug. 4. 12:23
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen állatvédők? Hivatalból intézkedni csak a jegyzőnek van és az önkormányzat kutyatartással foglalkozó osztályának joga. Na meg a hatósági állatorvosnak. Minden más csak magán kezdeményezés.
2012. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim válasza:
55%
Ez önvédelem (a te részedről). Hülyék mindigis voltak és lesznek. (És vannak.)
2012. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
70%

NEHOGY annyiban hagyd ezt az ügyet!! Ahogy előttem írták menj el orvoshoz hiába fertőtlenítetted stb,kutya kitudja bevolt -e oltva,kell a tetanusz! Lesz látleleted,és jelentsd fel azt a rib@ncot sürgősen!

Ilyen nincs komolyan,nagyon kihűltem most..

2012. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
El fogok menni dokihoz holnap reggel... :) És a feljelentés is meglesz. ha legközelebb meglátom a nőt tuti megmonom neki, hogy vegyen vissza az arcából.
2012. aug. 4. 19:13
 25/43 anonim ***** válasza:
Honnan is jöttek azok az emberek? Miféle iratot mutattak fel?
2012. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, ezek a részükről csak üres fenyegetések, szépen elmész dokihoz, kérsz látleletet meg elviszed a kutyádat is és jó lenne onnan is szerezni valami papírt, ami igazolja, hogy nem te szabdaltad meg a kutyát bicskával vagy nem tudom, hogy mivel is vádoltak meg, hogy te okoztad a sérülését.
2012. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
ha ez az egész igaz akkor a nő jól átvert valami ismerősét küldte oda hozzád. Ilyenért nem megy ki egy szervezet sem.
2012. aug. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Egy óra múlva megyünk dokihoz. Kérek a kutyusnak is valami papírt..

Valami magánszervezet volt, de a polgármester által aláírt papírral flangáktak, hogy ők igenis elvehetik a kutyámat.

2012. aug. 5. 09:01
 29/43 anonim ***** válasza:
Nem vihetik el, hatósági állatorvos is kell hozzá, polgármesteri aláírás semmit nem ér.
2012. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, csak úgy nem vihetik el kutyádat.


A lábadon lévő seb miatt sürgősen doki, látlelet. A helyedben írnék az Országos Állatvédőrségnek is, ha más nem tanácsot tudnak adni. (szakerto@orszagosallatvedorseg.hu - Amennyiben szakértőként kérne fel bennünket állattartási ügyben, vagy állattal kapcsolatos ügyben, kérem erre a címre írjon.)

A kutyádat pedig mostantól csak és kizárólag kamerázva sétáltasd azon a környéken, ahol a nő lakik.


Gyanús, h aki kijött az a nő ismerőse volt és ezért alakult így a sztori.

2012. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!