Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt nem hiszem el. Tényleg én...

Ezt nem hiszem el. Tényleg én vagyok a hibás vagy a többi ember agyilag nem 100?

Figyelt kérdés

Ma reggel 8kor elvittem a kutyámat sétálni. Jelzem, megszokott időben, megszokott helyen, pórázzal. Nem kis termetű kutya, de nem is túl nagy. Szuka, még a légytől is fél így szájkosár felesleges. Sétálunk az utcában, erre egy nő kinyitja az ajtót, kijön az utcára a kapuja tárva nyitva és a bazi nagy keverék kutyája(aki 4 lábon kicsit feljebb ér, mint a derekam, pedig nem vagyok törpe...) Nekiront az én kutyámnak. Vicsorít, morog meg támad. A nő meg vigyorogva nézi. Fogtam magam, belerúgtam a kutyába amennyire csak bírtam. Megkapott a kutya, rúgtam mégegyett, még erősebbet. Erre a nő odajön, megsimizi a kutyáját, beküldi engem meg úgy leszidott, hogy mit képzelek, szemét vagyok, állatkínzó, kihívja az állatrendőrséget, mert bántalmazom a kutyákat. Elküldtem a pi_csába a nőt. Fél órával ezelőtt ment el tőlünk az állatrendészet. Leszidtak, hogy felelőtlen gazda vagyok és megtesznek mindent, hogy el tudják venni a kutyámat, mert nálam csak jobbat érdemelhet. Ezt nem értem..Megvédem a kutyám és még én vagyok a szemét? Anyám és nagyanyám is leszidott, hogy nem hitték volna, hogy ilyenre képes vagyok és mindenki azt állítja, hogy az én hibám. De mi? Az hogy nem engedtem hogy az utcán szétcibálják a kutyámat?


mellékesen egy velem egyidős kiscsaj jött ki a rendészettől és nem úgy tűnt, mint akit nagyon meghat, hogy a kutyának akkor is ki volt téve friss víz, kaja, egy bazi nagy kertben volt, ahol szaladgálhat és a kutya akkor békésen aludt a macskámmal.


Mit lehet tenni ilyenkor? Komolyan ennyire hülyék az emberek? Vagy nekem kellett volna hagyni a kutyát, hogy bántsa az enyémet?


- mellékesen, imádom az állatokat, de ha választani kell, akkor csak a sajátom az első.


Bocsánat a hibákért, de tiszta ideg vagyok.


24/N


2012. aug. 4. 12:23
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Az állatvédőr vagyok: általában 1 állatvédőr és 2 rendőr érkezik a helyszínre, előzetes terepszemle után (ami a kérdező leírása alapján már megtörtént)- az első szemle alkalmával veszik fel az adatokat, készítenek képet, lehet nyilatkozni stb., jegyzőkönyv.

Jelzem ismételten: az állatvédőrség nem azért van hogy bosszúszomjas emberek gonosz terveit segítsenek végrehajtnai, olyan emberektől kobozzák ez a kutyákat, akik mondjuk az állatvédelmi törvénybe ütköző, és az állat testi épségét súlyosan veszélyeztető magatartást követ el. (mondjuk éheztetik, ütik verik, tartósan láncra verik, nyúlketrecekben elletik hogy aztán az almot szaporítóként továbbadják) gondolom a híradóban láttatok már néhány hasonló esetet.

2012. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%
Hatóság a mondandómban: jegyző vagy rendőrség. Mint említettem, csak nekik van joguk elvenni a kutyát. ÉS leírom harmadszorra is: a rendőrség lefoglal, a jegyző elkoboz.
2012. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném megtudni mi lett a történtek vége? Remélem minden jól alakult.
2012. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!