Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya sétáltatás nem sport?...

A kutya sétáltatás nem sport? Nem elég jó testmozgás?

Figyelt kérdés

Én azt hittem az, mikor meg kérdezte az orvosom, hogy mi van a test mozgással, én büszkén mondtam, hogy napi minimum 3x sétálok a kutyámmal 3/4-ed órát, és néha még labdázok is vele, meg futunk kicsit.

Na erre jött amire nem számítottam: az orvos nem hogy azt mondta volna, hogy "na, ennek örülök, jó dolog is az..." Neeem ennyi volt a válasza: "Csak ennyi? Hát, ez nem sok... Miért nem megy úszni? Vagy valami sportot űzni"


Nem értem, a kutyával való sétálás miért nem jó?

Azért valljuk be, csak többet mozgok m int az aki a 5 percre lévő közértbe is autókával megy...

Vagy nincs igazam?



2012. aug. 9. 09:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én tudok, mindenhova biciklivel járok és kb kétnaponta eljárok futni 1 órát illetve kétnaponta tornázom DVD-re. Ezenfelül naponta 2 órát sétálok az ebekkel fél 7-től fél 9-ig. Mindenki arra szán időt, amire akar. Én amikor kutyát sétáltatok az csak róluk szól, akkor nem rohanok sehová, nem erőltetett menetben sétálom végig velük a távot, hanem nyugodtan, kényelmesen, had legyen idejük szaglászgatni, más kutyákkal játszani, stb.
2012. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mindenki arra szán időt, amire akar. De a mozgás nem lehet fontosabb a mindennapi betevő falatnál és a családnál.
2012. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!