Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskómnak az emlői csordultig...

Tacskómnak az emlői csordultig vannak tejjel, lassan a földig lógnak! Viszont a pocija normál méretű, nem nőtt, szerintünk nincs benne kiskutya. Akkor mi ez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
44%

most miért hülyeség a főttkrumplis hsz.?

anya is mindig azt ad, ha pl hasmenése van a kutyusnak, (répával) és tök jól lesz tőle.

2009. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehetne hülyeség,mert ennek nem a hasa fáj,hanem álvemhes. Vagy talán vemhes.

Viszont én is halottam a főtt krumpliról...


VIDD DOKIHOZ A KUTYÁD!!!!!

2009. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

én nem tudok normáliaan írni? már ne is haragudj de megvárod amíg a kutyád emlői a földig lógnak aztán neten akarod megtudni mi baja.....ez persze baromi normális?!....fel sem merül benned hogy fáj neki????


hát bocs ha kiakadok, csak kicsit túl sok ilyet látok, és ez már nem tájékozatlanság, hanem lustaság, sőt! FELELŐTLENSÉG!


inkább netezel minthogy elvinnéd orvoshoz azt a szegény állatot akiért TE VAGY A FELELŐS!!!!!!!!


hát gratulálok a fene nagy önérzetedhez, amit megsértettem....remélem feleannyira nem fájt mint a kutyádnak a szenvedés.....


mellesleg én remekül tudok a nagy arcommal élni.....és te azzal amit a kutyáddal teszel?

2009. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Már 2 doki elküldött,hogy nem kell ezzel semmit csinálni, majd helyrejön!Mi a frászt csináljak?????

A bántó válaszolóknak meg szarok a fejükre!

A rendeseknek meg köszönöm hogy válaszoltak!

2009. júl. 22. 11:33
 25/28 anonim ***** válasza:

Milyen orvosod van neked?

Ez neked állatorvos?? Hát ha nekem ilyen orvosom lenne fejbe is lőném! Ilyet nem mond egy igazi állatorvos hogy nem kell vele semmit csinálni!

Bocsánatot kérek ha most megbántalak de szertem nem voltál te semmilyen Dokinál !

PFFF erre nem tudok már mit mondani!

2009. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond meg a dokinak:

1.) adjon tőgykenöcsöt, nem tudom hogy hivják, narancssárga és kegyetlen kámforos szaga van: napi 1x, 2x kell kenni vele

2.) adjon galastop cseppet


borogasd neki a cicijeit hidegvizes borogatással napi többször

adj neki kevesebbet enni (nem éheztettni, csak egy 3/4-ét a megszokottnak - fött krumpli baromság)

vedd el töle a játékait, ne szeretgesd túl sokat

ha nyalja a cicijeit nagyon szolj rá

(jó még ha gyógyszertárban (emberiben) veszel pulsatilla c-15öt, homeopátiás bogyó, az is elősegiti a gyogyulást)


és sürgössen keres egy olyan állatorovost aki jó is valamire!

2009. júl. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak!Na meg már megint!Arról is én tehetek hogy a dokik ezt mondták,akkor inkább el sem mondom mit mondtak még!A végén arról is én tehetek!
2009. júl. 22. 15:37
 28/28 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

nem te tehetsz róla, de tényleg egy barom az állatorvosod

komolyan keres olyat aki nem az ecserin vette a diplomáját


mond mit mondott .. érdekelne ...

2009. júl. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!