Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idióta voltam! Ugye nem lesz...

Idióta voltam! Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Van egy 8 éves keverék szuka kutyám, aki nagyon jó egészségi állapotú, normális kutya, normálisan tartva..oltások, féregtelenítés, házikoszt-táp, ivartalanított.


Egyik nap észrevettük, hogy fájdalmai vannak a hátsójánál, konkrétan rágná a helyet, de nyüszít mikor odaér. Beszéltünk az állatorvossal, sajnos csak hétfőn ér rá ( faluban lakom, 70 km-es távolságban csak ez az 1 van..). Ma láttam h megint ezt csinálja, adtam neki egy fél aszpirint ( egy picivel kisebb volt mint egy fél..)


Én nagyon nemnormális, nem olvastam utána, pánikból cselekedtem. Tudom..


A kutyának úgy 2 órája adtam be, összemorzsolva porrá, egy kis kajára szórva. Minden rendben van még vele,ugyanolyan mint mindig. Kb 25 kiló lehet.


Nagyon rosszat csináltam ezzel?:(


Kérlek ne rosszindulatúan írjatok, tudom hogy elszúrtam és nagyon sokat tanultam az esetből.


2012. aug. 11. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz baja! De adj neki sokat inni!

Hétfőn este írj, hogy mi volt az orvosnál!

2012. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi baja nem lesz, az előírások arra szólnak h senki ne kezdje a beteg kutyáját otthon humán szerekkel tömni.
2012. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz baja, ha egyébként a légzésével és keringési rendszerével nincsenek gondok. Egyébként Algopyrint szabad adni -megfelelő mértékben-, ha fájdalmai vannak.
2012. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj! És remélem a másikbajból teljesen felépül majd!


Nem lehet hogy egyszerűen csak a bűzmirigyét kellene kinyomni?

2012. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak a választ, kicsit megnyugodtam, bár azért a következő 24 órában mindenképp ügyelek rá. Kinti kutya, 3 óránként friss vizet kap egy vödörbe, szóval bármikor ihat bármennyit.


Sajnos nem tudom miért kapadozik a farkához,amint tudom, viszem a dokihoz!

2012. aug. 11. 18:32
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet, hogy rühes lett? Az enyém is az volt a farka tövében és egy nap alatt kivakarta a szőrét.
2012. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gyanakszunk rá mi is. Megakartuk ma fürdetni már, de egész nap zuhogott az eső..:(


Még most sincs semmi baja, van étvágya, iszik is, szóval úgy tűnik olyan mint mindig. Ugye ha eddig nem lett baja, akkor már ezután sem fog rajta jelentkezni? Félóránként néztem az állapotát, nem volt romlás.

2012. aug. 11. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:
ne okold magad, sok ember ugyan ezt tette volna és ezt csak pánikrohamból csináltad, nyugtasd magad azzal, hogy hétfőn már mehettek is az orvoshoz már csak egy nap kell ahhoz, azt meg átvészelitek.
2012. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na..voltam kint nála, jól van:) akkor ezek szerint mégsem lett semmi baja, hálaazégnek.
2012. aug. 12. 10:48
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök neki :))
2012. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!