Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tetszik a kutyám?

Hogy tetszik a kutyám?

Figyelt kérdés

Őszinte véleményeket várok. :)


Szerintem gyönyörű kutya, teljesen odáig vagyok érte. :) 1 éves múlt nemrég a Drágám :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 15. 18:07
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, igazat adok neked mindenben amit írtál. Istenítem a kutyámat, de a lelkem mélyén tudom nagyon jól, hogy az óriási fogaival szétcincálhat bárkit és bármit. Bármennyire imádom, nem vagyok képes bízni benne 100 %-ig. Okos kutya, de amilyen vehemens, könnyen lehet, hogy egyszer azért fog felugrani az érkező vendégre, mert el akarja harapni a torkát.

Inkább nem gondolok ilyenekre, habár tudom nagyon jól, hogy ő nem az a békés, 'elfekszem-és-nyúzzatok' típusú kutya. Eddig nem történt semmi baj, de ez nem garancia.

Imádom őt nagyon, tényleg, mert okos, szép, de nem bízom benne. Inkább reménykedem, hogy soha semmi probléma nem lesz vele, és békében leélheti azt a 10-15 évet, amennyi jut neki. Persze ehhez kell az én közreműködésem is.

2012. szept. 7. 18:20
 22/33 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti válaszolónak teljes mértékben igaza van. (18# válaszoló vagyok) De mi van akkor, ha én egyszerűen csak sétálok hazafelé és hátulról egy kutya nekitámad a nyakamnak? A gazdája pórázzal szaladt utána. Amikor leterített a kutya, akkor nem bírtam semmit csinálni, a nyakamat akarta elharapni. 45 kg volt (túlsúlyos...) és hát mi csináltam volna...a gazdája szedte le rólam valahogy, de akkor már nem is tudom, hogy hogy, mert már akkor félholt voltam...vagyis nem tudom pontosan mi történt, a bíróságon mesélte a kutya gazdája. A kutyát én kértem, hogy Ne altattassák el,mert nekem erre nem volt szívem. Mondjuk, azóta sem bántam meg, de akkor is félve megyek el a házuk előtt...


Amúgy, hogy hívják a kutyusod? :) Ismét sok sikert kívánok hozzá, és sikeres nevelést! 

2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm, járunk suliba, nagyon szépen haladunk, egyre jobban tudom kezelni :)


Főnök a neve egyébként :D Sajnos néha úgy is viselkedik... de igyekszünk kordában tartani :)

2012. szept. 7. 21:40
 24/33 anonim ***** válasza:
Nagyon szép! :)
2012. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 alizka0827 ***** válasza:

Nagyon szép kutya.!: )

Nekem is német juhászom volt,csak keverék volt.Az apja farkasölő kutyus volt.Ugyan így nézett ki mint Főnök,csak a fülei lógtak.Imádtam.Együtt nőttünk fel.Még mindig nagyon hiányzik.Egyébként igaza van a 15. válaszolónak.

2012. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

aranyos.

de a szögesfojtó (mert az az az első képen, nem), az minek van rajta?

miért érdekel mások véleménye? te szereted a kutyát? igen. akkor? minek tetted fel ezt az értelmetlen kérdést? keress egy németjucis fórumot és ott beszélgess. ennek a helynek nem ez lenne a lényege...

2013. jan. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Gyönyörű a kutyád!
2013. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Nagyon szép! :)

Simogasd meg helyettem is :)

2013. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os köszönöm a rendkívül pozitív hozzászólásod, feldobta a kedvem -.-" Német juhászos fórumokon is megosztom a kutyám szépségét, képzeld el, itt miért ne oszthatnám meg? Annyi más sokkal értelmetlenebb kérdés van, mint az enyém, miért pont engem húzol le? Na hát mindegy ha ettől boldogabb vagy...

A többieknek köszönöm, meg lett ma dédelgetve alaposan, kijárt neki ^^

2013. jan. 30. 18:33
 30/33 anonim ***** válasza:

nem csak neked szólok, hidd el. csupán megjegyeztem, mert értelmesnek tűnsz annyira, hogy felfogd. ha mindenki megértené, hogy ez a hely nem erre való, talán volna értelme...

megyek máshova kedvet rontani, szép napod neke és a kutyusodnak.

2013. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!