Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan állatorvos, aki...

Serenity-cica kérdése:

Van olyan állatorvos, aki Kistarcsára most kijönne? Vagy valaki a környéken, akinek kifizetem a benzint és elvisz? Akár holnap?

Figyelt kérdés
szulunk eppen. 2 oraval ezelott a testhomerseklet 36.8. azota vajudunk is, tolas, feszites, szapora legzes, rangatozas, neha felakadt szemek, de ennyi.... kicsi sehol es most mar komolyan aggodok. autonk most nincs, en nem tudom elvinni. vagy valaki a kornyeken akinek kifizetem a benzint es elvisz?

2012. aug. 20. 00:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Hívhatnál taxit pl.
2012. aug. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom kimennek-e vidékre. Hívd fel, kérdezd meg.

2012. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
a taxi + csaszarmetszes nagyon draga lenne. ok nem jonnek ki, mert nem szulesre specializalodtak...
2012. aug. 20. 02:24
 4/30 anonim ***** válasza:
Miért nem hivod ki a Csizmadit????? ott lakik Kistarcsán, és megy azonnal, akár éjjel is.
2012. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Vagy kerepesről a Kerepes-vet, ő is kinyit éjszaka.
2012. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nézz utána, hogy ki az ügyeletes állatorvos. Minden település tartozik valakihez, még ilyenkor is. Egyébként szerintem nem biztos, hogy azonnal rohanni kell hozzá, előbb hívd fel, mond el neki, hogy miket tapasztaltál.


2 óra vajúdás még nem olyan sok. De gondolom reggelre már változott valami.


Írd meg légyszíves, hogy mi történt.

2012. aug. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
meg semmi. latom az oldalan, hogy mozognak a kicsik, de ennyi. most koltoztunk ide es nem ismerek itt senkit, de mindjart megnezem a szamukat es felhivom oket.
2012. aug. 20. 08:53
 8/30 A kérdező kommentje:
azt mondjak potyara aggodtam eddig... az hogy leesett a homerseklete az azt jelenti, hogy 1 napon belul indul meg kb. a szules. azt mondtak, hogy figyeljem a magzatvizet es ha elfolyt, onnantol 4-6 ora es jonnek a picik. bar azt elfelejtettem megkerdezni, hogy a magzatviz hogy nez ki, de biztos eszreveszem. egesz ejszaka itt ultem mellette, szoval egy pici rezdulese sem keruli el a figyelmemet. :-)
2012. aug. 20. 09:03
 9/30 anonim ***** válasza:

Kutya fajtája?

Ha már elletsz, legalább előtte olvashattál volna róla.

2012. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Linkelek egy oldalt, olvasgasd el, tele van jó tanáccsal a szüléssel kapcsolatban.

[link]

Másik: A magzatvíz elfolyása nem minden esetben előzi meg a szülést, van, mikor csak a kölyökkel együtt jön, csakúgy, mint az embernél is. Erre ne hagyatkozz.

A leírtak szerint vajúdik tényleg, ez több óráíg is tarthat, majd egyszercsak meglátod a pérarésben a magzatot. Akkor figyelj majd nagyon, nehogy elakadjon.

Többször is visszahúzódhat a kiskutyus, mielőtt ténylegesen kijön, ez viszont természetes. Jöhet burokban, vagy burok nélkül, ha utóbbi, ellenőrízni kell, minden burok eltávozik-e, mert ha csak egy is benn marad, végzetes lehet az anyára, és a kicsikre is, mert begyullad a méhe, és a tej által a kicsiket is megmérgezi.

Arra is figyelj majd, hogy a kölykök között ne teljen el 2 óránál hosszabb idő. akkor tényleg orvost kell hívni.

Írj majd, mi újság , rettentő kiváncsi vagyok a fejleményekre, több napja figyelemmel követlek benneteket.)

Üdv.

2012. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!