Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan állatorvos, aki...

Serenity-cica kérdése:

Van olyan állatorvos, aki Kistarcsára most kijönne? Vagy valaki a környéken, akinek kifizetem a benzint és elvisz? Akár holnap?

Figyelt kérdés
szulunk eppen. 2 oraval ezelott a testhomerseklet 36.8. azota vajudunk is, tolas, feszites, szapora legzes, rangatozas, neha felakadt szemek, de ennyi.... kicsi sehol es most mar komolyan aggodok. autonk most nincs, en nem tudom elvinni. vagy valaki a kornyeken akinek kifizetem a benzint es elvisz?

2012. aug. 20. 00:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Figyu ide még egy kicsit.

Előre elnézést kértem előző írásomban ha bármi olyat írnék ami a kicsi lelkedbe gázolna, és szintén előre leszögeztem, hogy nem a kritizálás meg a fikázás volt a célom.

Ha te ennyire sz@raul viseled el ha a vélemények különböznek az a te bajod, más erről nem tehet. Ugyanúgy a sajnálatos baleset amikor az autó összetört, az is magánügy, szerintem nem tartozik rám, sem a az egész kutyás témához.

Ez így sokkal inkább magyarázkodásnak tűnik...

Amúgy egész addig amíg nem írtál utoljára nem törtem pálcát feletted...

2012. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
nem magyarazkodok, de megvedeni megvedhetem magam. most viszont nem erek ra veled foglalkozni, mert mindjart megyunk kicsit setalgatni...
2012. aug. 20. 21:59
 23/30 anonim ***** válasza:
Nincs újság? Megvannak a kicsik?
2012. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
mar 2! jonnek es nagyon gyorsan. nem ragja el a masodiknal a koldokzsinort meg teli homokkal a kicsi szaja, mert nem akar bent szulni. asott egy godrot. nem engedi, hogy piszkaljam oket...
2012. aug. 21. 15:43
 25/30 anonim ***** válasza:
58%
Az anyakutya és a kicsik érdekében valami tiszta helyre kellene vinni őket. Milyen gazdája vagy a kutyádnak, hogy nem vagy képes felnyalábolni és megfelelő helyre költöztetni?
2012. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
meglett a problema megoldasa. a zobamban szult meg. az olemben. kedves valszolonak: olyan, aki sokkot kapott... amugy halva szuletett az egyik :-( az utolso. elvileg nincs tobb. 5 elo, 1 halott. este 9-kor jon az allatorvos megnezni a mamat meg a kicsiket. az utolsonak zold volt az orra meg a nyelve. :-( 11-kor elvileg meg elt. akkor az ultrahangon rendben voltak.
2012. aug. 21. 17:19
 27/30 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyja magát elköltöztetni,próbálj papírt v rongyot tuszkolni alájuk,mert meg talán nem fáznak,de a homok a kicsi szájában nem túl jó.Aztán majd a végén ráér elköltöztetni.Vagy egy kölyköt hagyj alatta,a többit próbáld biztonságba helyezni,míg nem végez.De arra figyelj,ha túl sokáig tart,szopni oda kell rakni őket,ez az ellést is gyorsítja, mert az összehúzódásokat is serkenti.
2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
most mar szoptatja oket.
2012. aug. 21. 17:20
 29/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Jó babázást!
2012. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
megsincs vege. meg 1 halott :-( nem ertem. delelott meg elt mind. :-(
2012. aug. 21. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!