Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megérzik azt hogy ki...

A kutyák megérzik azt hogy ki a jó ember, és ki a rossz ember?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Sokan azt mondják, hogy igen! De erről nem tudok bővebben sajnos :S de az igaz, hogy azt megérzik ha az ember fél, mert olyankor felmegy az adrenalin szint és a kutyák érzik az adrenalinnak a szagát. De csak ők érzik meg.
2012. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egyértelműen igen.
2012. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
igen. akiből árad a nyugalom, azokkal szemben a kutyák is nyugodtabbak, inkább visszahúzódnak. Van olyan is akiből agresszió árad. ilyenkor van az, hogy vajon miért örjöng a kutya ha meglátja xy-t.
2012. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják, megérzik a kutyák tényleg. Én sem tudom bizonyítani, nem történt még semmi ilyen a kutyáimmal, nincsen tapasztalatom. Alapjába véve a kutyáim nem barátkoznak túlzottan idegenekkel, ha például barátok jönnek kerti partira, akkor kell egy kis idő, hogy feloldódjanak, és esetleg megsimogathassák őket. Amíg nincsenek készen erre, a háttérbe húzódva figyelnek. Nem is baj ez, nem mennek az ember agyára!
2012. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 blanka17 válasza:
Szerintem igen. A kutyám valakinek annyira örül(még ha idegen is),h le se száll róla, körbeugrálja, valakit pedig megmorog. Biztosan érez rajta vmilyen rossz kisugárzást.
2012. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen.

nálunk a papám nem annyira szereti a kutyákat és ezt meg is érzik a mieink,mindig morognak rá ha a közelbe van,de a szomszéd kutyája se bírja..szóval érzik,hogy benne nem lehet bízni..

2012. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!