Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen "parancsokat"...

Ti milyen "parancsokat" tanítottatok meg kutyátoknak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 17:25
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És mennnyi idős korukban???
2012. aug. 25. 17:26
 2/21 anonim ***** válasza:
ül, fekszik, gyere, marad, integet, pukedli, kúszik, hopp, séta láb mellett, helyedre, fogd meg, keresd, cicc, ugat. az agilytis cuccok nagy részét. ennyi jutott eszembe.. 1 éves korától ezeket folyamatosan tanulta olyan 4 éves koráig. mostmár nem tanítok neki semmi újat, csak ezeket a dolgokat gyakoroljuk :)
2012. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

az integetett azt, hogy tanítottad meg?? Mi az a pukedli??

És lesznek szerintem még kérdéseim ha nem bánod

2012. aug. 25. 18:35
 4/21 anonim ***** válasza:
az integetést a pacsiból tanítottam meg. mikor pacsizott direkt feljebb tettem a kezem hogy magasra kelljen emelnie. és mielőtt beletette volna a mancsát a kezembe kihúztam a lába alól. erre erősítettem rá ( klikkerrel tanítok). a pukedli az mikor mintha lefeküdne a kuty, de a fenekét a levegőben hagyja. ilyen : [link]
2012. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
amúgy nem, kérdezz nyugodtan, ha tudok válaszolok :)
2012. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ül,fekszik,piti,szégyeld magad,ugat,gyere,helyedre,fogd(itt a játékot fogja meg amire rá mutatok),jobb pacsi,bal pacsi,halott kutya,kerül(ilyenkor megkerül és az egyik oldalamon lábnál leül )hempereg,kör(itt körözök a kezemmel ő meg körbe megy mintha kergetné a farkát),ajtó (ilyenkor belöki az ajtót,de ez még a tanítás alatt van,ugy hogy néha megy néha nem :) )ugrik (amire mutatok és kiadom a parancsot át ugorja), keresd (elrejtek egy jutifalatot vagy pénzt és leül ha megtalálta)


hát ezeket tudja,most 10 éves és már 1,5 éves kora óta tanítom,akkor került hozzám..én mindent klikker nélkül tanítottam ,mert kb 1 éve hallottam ,hogy van ilyen szerkezet..de mivel a kutyám gyorsan tanul így is ,meg hát eddig klikker nélkül tanult,így gondoltam,nem is fogom másképp tanítani..


fajtája Bichon Frise

2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
utolsónak :) én is később avattam be a klikkert, nehezebb trükköknél. a sima pacsiknál, ül, fekszik, az ilyen egyszerűbbeket én is minden nélkül tanítottam :) első voltam amúgy :D
2012. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mi másfél évesek vagyunk, s a következőket tudjuk tutin:

ül, fekszik, mellém, lábhoz, szia (integetés), pacsi, hozd, hozd a kosarat, fúúj (legfontosabb xD), kúszik, marad, hopp, keresd, mehetsz, futás

2012. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, biztos lesz még kérdésem!!!!!! :-)
2012. aug. 26. 10:15
 10/21 A kérdező kommentje:
az enyém 4 és fél hónapos: tudja az ül fekszik fúj gyere meg a marad az félig már megy
2012. aug. 26. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!