Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen "parancsokat"...

Ti milyen "parancsokat" tanítottatok meg kutyátoknak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 17:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
ja és westie
2012. aug. 26. 10:16
 12/21 anonim ***** válasza:
4 hónapos korban ez pont elég :)
2012. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

1 éves múlt a kutyám, ezeket tudja: ül, fekszik, marad, lábhoz, gyere (ilyenkor elém leül), pacsi mindkét lábbal, fordul (ez a hempergés), fogd (ezt rongyozáskor gyakoroljuk, hogy őrző-védőnél később könnyebben menjen), ereszd (szintén őrző-védőre gyakoroljuk), mehetsz (parancsfeloldó szó), csak vezényszóra ehet a kutyám. A tiltószavakra (nem, fúj, nem szabad) is engedelmeskedik.


Német juhászkutyám van egyébként, most továbbléptünk a suliban, gyakoroljuk az agility-t (egyelőre még csak hopp parancsszót), és később őrző-védőzni is fogunk, habár ahhoz még nagyobb fegyelmezés kell.

2012. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
értem. Az a bajom , hogy beleragadt a szőrébe egy rágó,de annyira,hogy az olló " nem fér alá" szerintetek mit tehetnék?????
2012. aug. 26. 17:33
 15/21 anonim ***** válasza:
szia! az enyém is egy westie 1.5 éves 10 hetes korában került hozzám! :)és már ezeket tudja: ül, fekszik, marad, gyere, hozd vissza (labdát, játékot) fordulj(hempereg) hopp(felugrik valahova) pacsi (azt tegnap tanulta meg)séta láb mellet, mehetsz, elengedem nem megy el! egyenlőre még csak ennyi de fogok még neki tanítani valamit (trükköket szeretnék)
2013. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

ja meg az ereszd, pitizz is tudja!


(előző voltam)

2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
nagyon okos :)
2013. jan. 4. 15:10
 18/21 anonim ***** válasza:
köszönöm én tanítottam klikker nélkül! :):D
2013. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ide hozzám,lábhoz, marad ,helyedre, fekszi,k, ül, fürkész, csibészelés bal jobb pacsi, forog
2020. márc. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19. Vagyok még tudja ezeket is: hopp, hozd vissza, ugorik (akadályokat) frizbizik is
2020. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!