Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Mo-n megjelenő kutyás...

A Mo-n megjelenő kutyás magazinokkal kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Ha veszed ezeket, v. legalább vmelyiket ugye segítesz?

Figyelt kérdés

1. A közelmúltban (mondjuk 1-3 év) volt vmelyikből olyan szám, aminek németjuhász volt a címlapján?

2. *az eleje ua.* -volt olyan szám, amiben németjuhászról volt poszter?


- ha voltak ilyenek, légyszi az újság adatait (cím, mikor jelent meg) írjátok le! + hogy címlap v. poszter volt-e?


3. ezeket a korábbi újságokat vhonnan (pl.: szerkesztőségtől, egyéb) be lehet (még) szerezni?

4. Az - A kutya, Nemzetközi kutya magazin, Kutyaszövetség-en kívül ugye jelenleg nem létezik forgalomban más kutyás újság?


Visszakeresni ilyen dolgokat nyilván egy "csöppet" hosszadalmas, úgyhogy ha van olyan honlap, ahol ezeket meg tudom nézni, azt is belinkelhetitek, és akkor nem kell annyi időt ráfordítani, hogy a fentiekben segítsetek!

Előre is köszi a válaszokat!


2009. júl. 28. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az A kutya magazint vettem éveken keresztül, de nem emlékszem németjuhászos leírásra, persze kimaradt egy-két szám, szóval nem vagyok benne teljesen biztos. Az elmúlt hónaptól már a Nemzetközi kutyamagazint vettem meg és sokkal jobban tetszik, mint az A kutya. Nem tudom miért ilyen fontos neked ez, száz meg százezer leírás van a német juhászokról az interneten, szerintem van könyv is van róluk. Ha ragaszkodsz az újsághoz, az nagyon sok utánajárással, vagy sehogyan sem fogod tudni megszerezni.
2009. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most dobtam ki egy szekrényre valót,mindhárom-féle kutyás újság volt benne.
2009. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-nek: látom, figyelmesen olvastad el a kérdésemet. nem a leírás a lényeg, hiszen azt valóban meg tudom nézni neten is, ráadásul ingyen van. a kép a lényeg, vagyis poszter, esetleg címlap. amit ki tudok tenni a falaimra. oké, képeket is lehet szedni netről, de azért egy poszterméretet mégiscsak nehezebb.


azért köszi a válaszokat!

2009. aug. 6. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Németjuhászról száz meg százezer gyönyörű képet lehet kinyomtatni és az tedd a falra.
2009. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

van benne vmi! meg ha jobban belegondolok, végülis jogos... az újságokat beszerezni kicsit körülményes lenne.

köszi!

2009. aug. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!