Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a pozitív megerősítés?

Mi az a pozitív megerősítés?

Figyelt kérdés
Ha azt hallom, hogy egy kutyaiskola elítéli a folytónyakörvet és hámmal tanítják a kutyákat pozitív módszerrel akkor mire gondoljak?
2012. szept. 12. 07:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A verekedés nem a suliba történt, hanem séta közben.

Igen, szerencsére nem az én kutyámat támadta :)

De a RR-t sokszor látom.

2012. szept. 12. 10:31
 12/15 A kérdező kommentje:
Huhh bocsi nem akarok hülyeséget mondani nekem csak annyit mondott, hogy pozitív megerősítéses suli.De talán mintha a Csepeli Alfa kutyasuli lett volna.De ezt már csak egy másik beszélgetésből hallottam és nagyon nem vagyok biztos benne!:)
2012. szept. 12. 10:39
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor még mindig ott az a lehetőség, hogy a gazdi félreértett valamit. Csodálkoznék, ha bármelyik kutyaiskolában is azt tanítanák, hogy a kutyák nyugodtan balhézzanak egymással és nem kell közbe avatkozni!


Az "RR" nem tudom mit jelent. (Azon kívül, hogy a Büntetés-végrehajtás rendszáma.)

2012. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen?:D ezt nem tudtam :)

A RR a Rodesiai Ridgeback rövidítése :) (elvileg :O)

2012. szept. 12. 10:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó, ezekszerint most lassan forog az agyam. :)
2012. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!