Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnék változtatni?

Hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
általában a kanapén eszünk,a nappaliban, ha meglátja a kutyám már megőrül és rohan be a nappaliba mi csoválja a farkát és ugat .. amig eszek csak ugat, és végig csak néz és nyalja a száját. Mit kéne csinálni ahhoz , hogy tudjak normálisan enni, anélkül hogy ne ugatna.
2012. szept. 15. 23:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* ezt kihagytam, hogy ha meg kizárnám a nappaliból akkor meg a konyhában ugatna..
2012. szept. 15. 23:20
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyetek róla tudomást olyankor, ne is szólj hozzá egyáltalán, rá se nézz mintha ott se lenne. Az ételből amit esztek legalábbis amig esztek soha ne adj neki. Próbál kunyerálni de ha lássa, hogy nem ér el az ugatással semmit egy idő után feladja.
2012. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál :) ,de olyan szörnyű hogy ülünk a kanapén és néz.. közben ugat,ha fél óráig eszek akkor fél óráig ugat... már akkor sem lepődnék meg ha átjönnének a szomszédok.
2012. szept. 15. 23:31
 4/15 anonim ***** válasza:
Adtatok neki evés közbe egy egy falatot?
2012. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sajnos ezzel rontottuk el ,volt már olyan , hogy lecsillapodjon, mert elégzavaró h melettem ül és fél óráig csak ugat a fülembe.
2012. szept. 15. 23:40
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt nem értem. Olyan egyszerű, de mégsem teszel semmit, miközben zavar.

Elzavarod és kész, rászólsz, hogy ne ugasson.

2012. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd többet, ne adj neki mert azért csinálja, hogy tudja ha sokat ugat meglesz a jutalma :). Belefog telni egy kis időbe amig rájön, hogy hiába ugat, mert úgyse kap, addig legyen birkatürelmetek. Én már az enyémet kiskorától úgy neveltem, hogy sohase kapott enni csak miután mi ettünk. Ez szigorú szabály volt nálunk mivel óriástermetű kutyám van. Eleinte próbált kunyerálni de látta, hogy úgyse kap és feladta, elment és lefeküdt. A gyermekektől még próbál kunyerálni ha én is nem vagyok ott, mert a kisfiam is megszegte a szabályt, de szerencsére az enyém nem ugatós.
2012. szept. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
6-os, a lényeg pont az, hogy ne szólj a kutyához, nézd levegőnek, mert ha hozzászóltál máris az ő szemébe tudomást vettél róla (akkor oda a falkavezérséged?).
2012. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Igaza van a 6-osnak. Egyszerűen kizavarod a szobából. Nem kell kizárni, legyen nyitva az ajtó de ne mehessen be amíg esztek. Ez egyrészt egy szabály, ami a tekintélyedet növeli, másrészt nyugodtan tudsz enni. És gyanítom, hogy az ugatás is megszűnne, ha képes volnál egy ilyen szabályt felállítani.
2012. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted mikor a falkavezér (farkasoknál) eszik és az alatta lévő odapofátlankodik, akkor nem vesz róla tudomást, vagy pedig elzavarja azt?
2012. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!