Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni a szaporítók-k...

Mit lehet tenni a szaporítók-kutyakereskedők ellen?

Figyelt kérdés
A neten rábukkantam véletlen egy -feltehetően- szaporítóra. Több fajtával "foglalkozik" (csivava, amstaff, husky, bullterrier, malamut stb), orrba szájba elleti a kutyáit, majd meghirdeti eladásra. A képek alapján a kutyák nincsenek jó körülmények között, de személyesen nem ismerem az illetőt. Lehet tenni ez ellen valamit?

2012. szept. 16. 01:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Neked már nem lehet tovább osztani az észt, mert Te már így is nagyon okos vagy....:)Vagy inkább nincs kivel foglalkozni? Lehet...!
2012. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
13%

Hát, nálad mindenképpen intelligensebbnek tartom magam.

Ha lenne egy csöppnyi szókincsed, meg egy kis logikád, akkor írtál volna egy értelmes választ.

Nem lenne kivel foglalkoznom?

2 éve együtt élek a párommal, mint már korábban leírtam önkénteskedek, kutyákkal foglalkozok, vannak barátaim, és az, hogy egy nap kb 1-2 órát, vagy ha nincs dolgom akár egy egész napot is a gép előtt ülök, te ebből levontad, hogy nincs kivel foglalkoznom.

Igen, így nyílvánul meg látatlanban egy ember értelmi szintje.Gratulálok.

De értelmes választ még mindig nem írtál az előbbi hozzászólásomhoz.

Gondolkodj egy igen ütős válaszon, de ezt a gondolkodási időt tölthetnéd cselekedéssel is, ha már így felháborított a kutyák sorsa. Na iparkodj...

2012. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Úgy látom bosszant a dolog...:)
2012. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
17%

Miért bosszantana? Egy számomra teljesen idegen ember vagy,név és arc nélkül, ahogy én is neked, ergo, ez már alapból kizárja a bosszankodás okát.

Másrészről elolvasom amit írtál, mosolygok rajta egyet, és egy perc nem telik bele, és már valahol máshol járok a neten, és kb 20 msp az, amit ennek az elemezgetésével töltök...szóval nem bosszant, csak nem értem egykét ember hozzáállását...de jobb is ez így. unalmas lenne ha mind egyformák lennénk.

2012. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

24-es


Ki nem sz*rja le hogy Te hány éve élsz együtt a pároddal, és hogy hány órát ülsz a gép előtt?

Más ember értelmi szintjéről meg pont Te beszélsz ?

Hány %-ban is adsz hasznos válaszokat....?

2012. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 T.kennel ***** válasza:
53%

HÚÚÚÚ! :(


Sajnos eltértetek,a tárgytól!

Egy nagyon jellemző Magyar helyzet kialakult.Dobtak egy témát,mert segíteni szeretne.Jött válasz,ami eltért a másikétól.A probléma pedig ott lebeg a levegőben és megoldás nincs.Persze,ami egy nap alatt nem is lesz.

De ha ennyire domináns vagy,akkor kérlek ne a válasz százalékát mutasd,hanem írj egy választ,ami arrol szól,mit tettél a szaporítók ellen.

Ezt akkor fogod átérezni,mikor te is olcsó pénzért veszel egy beteg kutyát és ne adj isten olyan férges,hogy azt gyermeked is elkapja.

Soha ne történjen ilyen!!!!!!!!!!!! ezért áttételesen ha cselekszünk segítünk azzal,hogy nem veszünk szaporítótól vagy olyan tenyésztőtől aki nem ad legalább egy garanciát.Ezzel is kiszűrve azt aki nem lekiismeretes tenyésztő.Van és lesz is ilyen sajnos.De mi döntünk,vevők...

2012. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
20%

háhá vicces ahogy egymást kóstolgatjátok és már rég nem a tárgynál tartotok xD

Ez a magyar mentalitás mindenkit leugatni xD

Már ha beszólogatunk egymásnak akkor most én jövök.

Kedves kérdező neked nincs jobb dolgod mint hogy egy tenyésztőt akarsz baszogatni meg ráküldeni mindenkit?

Nevetséges vagy hogy egy pár képből ilyet szűrsz le hogy az illető feltehetőleg egy szaporító,és ezt te melyik képből látod esetleg abból,hogy koszosak a kutyák na bummm

azt akkor mivan az én kutyám is kinti kutya és nyilván,hogy koszos mert nemfogom minden nap fürdetni.

Vagy abból hogy többféle kutyát tenyészt ha ért hozzájuk és foglalkozik velük akkor mért ne?

Vagy abból hogy dróthálóból van a kennel ugyan azt a célt szolgálja mint ha fémből lenne.

Úgyhogy szerintem keress valami jobb elfoglaltságot!

2012. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Te meg tájékozódj már egy kicsit te tudatlan miért ne lenne fehér malamut?.

Osztjátok itta z észt össze vissza és nem is ismeritek a fajtákat.

Nekem staffbullom van úgyhogy nem vagyok annyira jártas malamut,csivava,bully stb. témában de én legalább nem teszek értelmetlen kijelentéseket.

2012. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Szabó yustice ***** válasza:
34%
Magyar országon!Ha végre a MEOE át adná a helyét 1 becsűletes szervezetnek!!Nem lopPpná a pénzt!Ha a Meoe Azt tenné ami a dolga ellenörizné a kenneleket és nem csak a tagdilyat szedné a szinvonaltalan versenyekért vc nélkül ahol minden vehető!!!!!!!!Bolykott a MEOEnek!! a világ 41 országa el sem ismeri!Vesünk véget a kommunista szörnynek!
2013. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Szabó yustice ***** válasza:
34%
Amig a magyar MEOE nem tesz semit!Adig alig A MEOE ÉRDEKE HOGY MINÉL TÖBB TÖRZSKÖNYVET ADJON KI!NEM ÉRDEKLI HONNAN VAN CSAK FIZES!!ADIG A SZAPORITÓKÉ A PÁLYA!A magyar tenyésztő alig van!!!Amig a korrupt MEOE van amit a világ 41 kutyatartó egyesülete elsem ismer addig lesznek szaporitókK!
2013. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!