Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatot válaszak? ...

Milyen állatot válaszak? Kutyát vagy mácskát esetleg görényt?

Figyelt kérdés

Szeretnék de nem nagyon tudom melyik lenne a legjobb személyes tapasztalatokat írjatok

Valami kis testű kutyit vagy cicát szeretnék de gondolkoztam a görényen is.

60m2 panelban lakunk a 9.emeleten. Én 16éves lány vagyok a hugim 14éves.

Olyan kutyus kéne ami elvan az ölemben, ha tanulok elég ha simogatom szóval nem valami energikus, lehesen idomítani .

Régebben volt már egy spánielünk és egy keverékünk is mikor kertesben éltünk.

Gondoltam hogy lehetne macska is valami olyan cica fajtát tudnátok mondani ami elüldögél az ölemben.


2012. szept. 19. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%

hát a kutya az nem valami jó egy panelba.még talán egy yorki.de ha macsekot szeretnél akkor a Perzsát ajánlom.lusta szerthető cicus.szeret az ölben döglődni:) a görényt azt azért nem ajánlom mert ha kiengeded a ketrecből akkor játszanod kell vele és nem nyugszik.

remélem segítetem valamit!:)

2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%
A görény kis aranyosnak tűnik messziről, de elég agresszív egy állat. Legalábbis egy ismerősöm görénye olykor a saját gazdájába is beleharap. Amikor elmentem őt megnézni, még nem sejtettem, hogy micsoda kis bestia, első dolga az volt, mikor felmászott a térdemen át a karomra, hogy nagyra tátotta a száját és csak azért nem csattant az ujjamon, mert a gazdi lekapta rólam. Mindenhova felmászik, mindenbe beleköltözik, fiókba, polcra, tárgyakra...Lehet hogy én fogtam ki egy ilyen antiszoc állatot, de szerintem a görény sose lesz bújos kiskutya, bármilyen helyesen is néz ki, egy vadállat. Nem olyan jó neki az emberrel.
2012. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekünk volt mind a három állat panelban. Igazából egyikkel sem volt semmi probléma, a kutya le volt rendesen mozgatva, szellemileg leterhelve, így nem zavart a tanulásban. A perzsánk elég lusta volt jól elvolt addig az ember ölében, amíg tanult, a görények meg tanulás ideje alatt elszórakoztatták egymást, mire felkutattak minden kis zugot a lakásban, addigra bőven végeztünk a tanulással, illetve tudtunk felváltva is foglalkozni velük, bár bátyámhoz ragaszkodtak leginkább, volt egy amit vadásztól kaptunk az apja egy befogott vad görény volt, na ez a kis félvad görény senki mással nem volt hajlandó semmit csinálni csak bátyámmal, amíg ő tanult, addig bebújt a pólójába, nadrágszárba, pulcsiba amit levetett, minden hová, szépen szunyókált addig.

Kezdésnek jó lenne egy tengeri malac, nekem az is volt, jópofa kis állatok.

2012. szept. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!