Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves yorkim van, kb 1 éve...

7 éves yorkim van, kb 1 éve van nálunk. Az a problémám, hogy nem jön ki más kutyákkal, fél tőlük ha közelebb jönnek hozzá megmorogja őket. Lehet ezen változtatni, vagy már túl öreg hozzá?

Figyelt kérdés
Rossz körülmények között tenyésztés céljából tartották.
2012. szept. 25. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Érdekes, azért ha klímaszerelőt kell találni Kukutyinban a semmi közepén, az szokott sikerülni. A kutyakiképző valamiért mindig túl messze van...
2012. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
a gazdájával egy kutya miért nem élhet teljes életet? Az enyém egyszerűen nem vesz tudomást más kutyáról, nem érdeklik őt. (9 hónapos) velem játszik, velem érzi jól magát. És eszem ágában sincs erőltetni. a kisyorkinak miért lényeges, hogy 7 évesen bandázzon? nem olyan fiatal kutya, rossz beidegződött szokásokkal.
2012. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A bandázás és a retteg a kutyáktól között nagy különbség van. És megjegyzendő nagyban javíthat az életminőségén ha nem csinálja össze magát minden szembejövő kutyától.... mivel ugye ez egy mindennapos történés, h jön szembe egy másik kutya.

A tiéd nem vesz tudomást a másikról, van aki mindenkihez oda akar menni, ez a yorki meg úgy vesz róluk tudomást h parázik. Nem mindegy.

2012. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
A "nincs a közelben kutyaiskola" kifogásról annyit, hogy én is 80km-re lakom a legközelebbi sulitól, és mégis amikor megakadtam, egy problémás viselkedést nem tudtam kivenni a kutyából, szépen buszra szálltam és egy szombatot eltöltöttem azzal, hogy elzötyögtünk, megnézték a kutyám terápiás kutyák között, csomó hasznos dolgot mondtak, és egy ilyen tanácsadás után megoldódtak az addigi problémák,amint alkalmazni kezdtem a megbeszélteket. Persze, például ebben az esetben egy alkalom nem elég, de legalább menjetek el, nézzétek meg. Be fogod látni, hogy megéri.
2012. szept. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nem fiatal a kutya. idősebb kutya mugy is bogarasabb, pláne egy terrier. El lehet képzelni, hogy 7 év alatt mennyi stressz érhette. neki most biztonságra van szüksége.

Biztosan van olyan ismerősöd, akinek jóindulatu nem domináns kutyája van. Engedjétek őket egyszer össze, és nem pórázon, hanem szabadon. és meglátod a kiskutya mit lép.


De mondom, én nem erőltetném.

2012. szept. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hol idős egy 7 éves kutya??? Nee...
2012. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egy 7 éves kutya valóban nem öreg, amelyik baba korától EGY gazdánál, és normális családban él. De egy a kiskutya 6 évesen került a kérdezőhöz, alaphangon minimum 5-ször leellették, ha nem többször. Elhasznált a szervezete, az idegrendszere romokban. ő nem felel meg egy kiegyensúlyozott egészséges 7 éves kutyának.
2012. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsot,van a közelünkben kutyasuli,azt még elmondanám,hogy úgy került hozzánk,hogy a gyomra kész volt enni is alig tudott,és a füle is gombás volt.Sokat szenvedett,de testileg rendben van,csak a kis lelke sérült még de megoldjuk azt is :))
2012. szept. 26. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!