Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy telik egy napja a kutyáto...

Hogy telik egy napja a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mikor kel fel, mit reggelizik általában, mit csinál egész nap, mit ebédel, vagy vacsizik?Vannak e különleges programjai?

2012. okt. 2. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Süti 2 éves kis-közepes testű keverék.

reggel 7 felé félóra séta.

1-2 felé hazaérek akkor 1-1,5 óra séta,játék a többi kutyával.

Délután 5-6 körül 2 órás séta,labdázás,tanulás,játék a többiekkel

8 felé vacsizik

este 9-10 felé üs-s séta ami kb 5 perc,csak lemegyünk pisil és jön fel.

2012. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Catz ***** válasza:

Chloé 2 éves múlt vizsla-terrier mix

Kormos 11 éves lesz, terrier mix.


Chloéval bikejöringezünk, első nap fárasztó edzés 2-3 k sprint (25 km/h alá nem megyünk) 1 km gumihúzás. Második nap erőnléti edzés 8-10 km kocogás tempóban. Harmadik nap pihenés, ami sétából, fegyelmezésből, frizbizésből áll. Vagy csak simán örülnek, ha pihenhetnek :D


Ha itthon alszom (éjszakás vagyok), akkor 7-9h felé kelünk, kutyák kertbe ki. Én reggelizem, edzés, utána fehérjében gazdag féladag kaját kapnak (túró, tojás, színhús). Napközben csinálom a dolgaim, du vagy néha banda vagy lasztizunk az utcában. Este 7-8 felé alvás szobakennelben, előtte vacsi (hús zöldséggel, rízzsel).


Vannak extrák, mint az egész hétvéges versenyek, vagy amikor felsétálunk Gödre (6 km) és ott Dunáznak.

2012. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 sippara ***** válasza:
100%

Fél hatkor csörög az óra, ilyenkor felmászhat mellém (egyébként a helyén alszik az ágy mellett). Hatkor kelünk, 10-15 perces eü séta, fent játék, esetleg kis tanulás, aztán alszik délig-kettőig, ekkor ér haza a párom, lemennek fél-egy órára. Négykor én is hazaérek, újabb fél órára lemegyünk (ha más is van a futtatón, maradunk 1-2 órára), majd lakásban közös pihizés, kötelezés, tanulás. Hat körül eü séta, bár ez néha kimarad, ha látom rajta, hogy nem kell. Fél nyolc-nyolc között újra lemegyünk haverkodni a környékbeli kutyákkal, leghamarabb fél tízre érünk haza (az első pár kutya között érkezünk és az utolsók között jövünk fel).

Hétvégén több futtatóra, rokonlátogatóba megyünk, heti pár alkalommal 3-4 kilométert sétálunk.(11 hónapos husky-keverék kan)

2012. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hétköznapokon vagyis inkább munkanapokon úgy van hogy 5kor kelek. 5:30-tól 6:30ig van egy jó szimatolós pisis kakis séta haza
dec. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Haza érünk Ő befekszik az irodába én meg készülök dolgozni persze kap általában ilyenkor egy csontot vagy dental jutifalatot.

Délután 5 körül haza érek fél 6 körül megint elmegyünk sétálni de akkor viszem a labdáját és hát 1 másfél órát akkor is elvagyunk aztán haza megyünk megkapja a vacsiját

Hétvége kb ugyan ez csak ott tovább alszunk reggelente

dec. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!