Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a minimális ár, amit...

Mennyi a minimális ár, amit egy Amstaff tartásához kell?

Figyelt kérdés
Nekem havi 15ezer FIX! lenne!
2012. okt. 4. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elég rá.
2012. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem! Köszönöm
2012. okt. 4. 20:16
 3/6 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
elég rá .nekem is van :)
2012. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos édes:)
2012. okt. 4. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennyi elég, igazából kutyaiskolát leszámítva és attól függően mivel eteted olyan 6-10e Ft havonta, ha mindenből normálisat kap (táp, bolha/kullancs elleni nyakörv v. spot on...), igaz az elején az oltások megdobják ezt az összeget, de ez is csak max 4hónapos koráig van.

Ajánlom, hogy a keretből megmaradt összegnek legalább egy részét tedd majd félre váratlan kiadásokra, jól fog jönni.

2012. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ.Adsz e neki gf-et milyen kaját kap milyen bolha nyakörvet. Előszőr póráz tál szájkosár akár stb. Orvosi költségek. Nekem ambullom van az egy kicsivel nagyobb olyan 50-60kg. Ő azért olyan havi 30ba fixen van.
2012. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!