Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » én vagyok az egyetlen aki...

én vagyok az egyetlen aki menhelyi kutyát fogad örökbe?

Figyelt kérdés
szeretem a kutyákat de csak az árva kutyákat,a menhelyieket,v. sintértelepeseket v. utcán találtakat v. fajtamentőktől hozottat.a legtöbben tenyésztőtől vesznek ebet,és szeretnék barátokat találni,ezért kérdezem h van-e hasonló ember mint én.aki szeretne ismerkedni küldjön privi üzit!!

2012. nov. 5. 16:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

Énis szoktam menhelyről örökbe fogadni kutyát.

Többnyire azért mert olcsóbb mintha tenyésztőtől veszem, másrészt egy aranyos keverékkutyus(menhelyen általában csak ilyen van) hálásabb,aranyosabb tud lenni mint bármelyik fajtiszta.Szerintem legalábbis.Eddig minden kutyám valamilyen keverék volt és istenijól kijött mindenkivel, idegenekkel is barátkozott, és öröm volt látni ahogy játszik a 4-5éves gyerekekkel a parkba ha sétálni vittem:)

Persze minden kutya nagyon jószívű és aranyos de nekem a keverék valahogy jobban bejön.

2012. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szerintem is hűségesebbek,nekem mind1 h fajtatiszta v. keverék,csak életet mentsek.ezek a kutyák tudják már mi a rossz és jobban meghálálják a szeretetet(tapasztalat)
2012. nov. 5. 16:59
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Sokan fogadnak örökbe menhelyi, gyepis, vagy más szerencsétlen sorsú kutyát. Nem vagy egyedül ezzel, de nem feltétlen azért fogadjuk örökbe, mert annyira sajnáljuk őket és együtt érzünk velük. Ha jól látom nálad ez a helyzet!
2012. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
HÁT IGEN,DE TÁRSNAK MEG AZÉRT NINCS 23 KUTYÁM NEHOGY AZT HIDD :) UTÁLOM HA VKI CSENGŐNEK HASZNÁLJA MEGKÖTVE AZ EBET,EZ NÁLUNK NEM ÍGY VAN :)
2012. nov. 5. 17:37
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A kutya az kutya. nincs különbség a születését, és a fajtáját illetően. A hűség pedig genetikailag van beléjük kódolva.
2012. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Szilvi & Argos ***** válasza:

Egyre többen hoznak ki menhelyről kutyákat, nem Te vagy az egyetlen :)

Nekem is egy mentett ebem van

2012. nov. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bár mindenki segítene a gazdátlan állatokon!
2012. nov. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak én választottam menhelyről kutyát. Amúgy csak megsúgom, még a betörőket is beengedte... Ennyit a hűségről. A kutya nem attól lesz hűséges, hogy menhelyi, hanem attól hogy milyen a fjtája, hogy nevelik, milyen élete van stb. A kutya az kutya. Joga van mindenkinek másmilyen kutyát szeretni, de ez össze kéne, hogy kössön minket, de nem mert nem az nem elég jó ember neked akinek mondjuk törzskönyves kutyája van... Nem mindegy? Miért zavar az téged?
2012. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Júliusban fogadtam örökbe egy éves keverék kutyust, ivartalanítva, chippelve, oltva. Csibészkedik, játszik, de aranyos, a házat is őrzi.
2012. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen te vagy az egyetlen ember az egész világon
2012. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!