Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » én vagyok az egyetlen aki...

én vagyok az egyetlen aki menhelyi kutyát fogad örökbe?

Figyelt kérdés
szeretem a kutyákat de csak az árva kutyákat,a menhelyieket,v. sintértelepeseket v. utcán találtakat v. fajtamentőktől hozottat.a legtöbben tenyésztőtől vesznek ebet,és szeretnék barátokat találni,ezért kérdezem h van-e hasonló ember mint én.aki szeretne ismerkedni küldjön privi üzit!!

2012. nov. 5. 16:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
KÖSZI AZOKNAK AKIK NORMÁLIS VÁLASZT ADTAK,ÖRÜLÖK H VANNAK ILYEN JÓ EMBEREK MINT TI!(AZOKNAK SZÓL AKIK NORMÁLIS VÁLASZT ADTAK) :)
2012. nov. 5. 19:07
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyimnak menhelyről hoztunk kutyát, még két éve. Tavaly augusztusban két kutyát is örökbe fogadtunk. Az idén augusztusban pedig fajtamentőktől fogadtunk örökbe egy kutyust. Ha lesz következő kutya, azt is örökbe fogjuk fogadni.
2012. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan nem értem miért kell a feszültséget generálni. nekem minden kutyám törzskönyves, és ha ők már nem lesznek velem, szintén törzskönyves lesz az utódjuk. de nekem ezért miért kéne magam kevesebbnek érezni? Ettől én rossz ember vagyok? miattam még egy kutya sem került menhelyre, de ez a nagy kampányolás majd oda fog vezetni, hogy gyártani kell a menhelyre a kutyákat, mert ez az uj divat az örökbefogadás. Amugy pedig erről a nagy állatvédősdiról az a véleményem, tisztelet egy két menhelynek, de a többsége pénzmosoda!!!!
2012. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az előttem szólóval.Nekem is TK-s, szűrt, fajtatiszta staffordom van.Ezért nem vagyok sz@rabb ember senkinél.

Én, őszintén szólva, nem fogadnék örökbe, főleg nem felnőtt kutyát.Nem tudom, milyen az előélete, nem tudhatom, hogyha söprök vagy felmosok, akkor támad-e, mert régebben partvisnyéllel fenyítették, bántották.

Fajkutyát szerettem volna, vettem is, mert épp megengedhettem magamnak másfél éve, hogy 150.000 forintot adjak egy kutyáért, aki 15-16 évre a társam lesz.

Menhelyen önkénteskedem, úgyhogy még azzal sem vádolhatnak, hogy megrögzött fajtamániás vagyok.Öreg, sérült, vagy nehezen nevelhető kutyákkal is foglalkozom.Minden kutyát szeretek, legyen az egy háromlábú, 17 éves kis keverék, vagy egy többszörös nyertes, kiállítási eb. :)

2012. nov. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam h szar ember az aki tk-s kutyát tart,hanem szerettem volna barátokat találni v. hasonló stílusú emberrel beszélni.nem kell rögtön leharapni a fejem -.-.

és nem kampányolok,mindenki onnan vesz kutyát ahonnan akar

2012. nov. 6. 17:23
 16/18 anonim ***** válasza:
Szia,nekem egy mentett és egy nem törzskönyves de tiszta:) kutyám is van.Imádom mind a kettőt...de nem tudnám megmondani melyik a hűségesebb vagy jobb kutyus.Mind a kettő jó kutyus,de teljesen mások,A roti (őt vettem) nagyon okos,mindent tud,hisz kölyökkora óta nálunk van,imád és és én is imádom őt...a steffi(ő a szaporitol mentett)rettenetesen szeretetigényes,volt vele munka mert semmit nem tudott,az alapoktól mindent egy 2 éves kutyusnál nem egyszerű,de alakul a dolog.De ragaszkodó,jó házőrző és nagyon érzékeny kutyus.Szerintem imádnivaló minden kutyus,mindegy ,hogy mentett vagy vásárolt,szeretni kell őket.
2012. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ma már szerencsére egyre többen fogadnak örökbe menhelyről, megmentve ezzel egy-egy kutyus életét. Nekem egy fajtatiszta kutyusom van, most szeretnék mellé örökbefogadni. Mióta menhelyen önkénteskedem, nagyon sokat változott ezzel kapcsolatban a nézetem, és biztos vagyok benne, hogy mostantól csak örökbefogadott kutyusaim lesznek. :)
2012. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 YouMe válasza:
Én most állok az örökbe fogadás lehetősége előtt :) sokkal jobban támogatom hogyha valaki örökbe fogad,mert megment egy életet és kap egy hűséges kiskutyát. :)
2013. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!