Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan kér arra a szomszédom,...

Jogosan kér arra a szomszédom, hogy altattassam el a kutyámat?

Figyelt kérdés

Reggel mielőtt elmegyek munkába, elviszem a kutyámat sétálni, majd hazajövünk kap reggelit, én elmegyek dolgozni.

A gondok ott kezdődnek, hogy ha én elmentem és a kutyám kicsit kipiheni magát a séta után, kezd összevissza ugatni.

Macskát, madarat, az utcán kiabáló gyerekeket, bármiféle neszt.


A legnagyobb problémát az váltja ki, hogy pont a kertünk mellett van a szomszéd műhelye, és ő ott egész nap kopácsol, a kutya meg ugatja. Amikor kezd felidegesedni, a kalapáccsal egy jó nagyot ráüt a vasra attól mégjobban ugat.


Hazajövök a munkából, ismét kiviszem sétálni, majd vissza akkor is eltelik 1, 2 óra majd kezdi az ugatás. Itt már én is hallom mivel itthon vagyok.

Ez így megy egészen addig amig elnem csendesedik a környék, este 11 ig.

Utána nyugi van.


A szomszédom meg utálja a kutyákat alapból, azt mondta kivan készülve idegileg, és vagy elaltatom a kutyát, vagy egyszer kiakad és átjön és megüti egy fejszével.


Ez a szomszéd édesapám testvére, én örököltem a nagyszüleim házát, igy olyan dolgokat is vágott a fejemhez, hogy "beleültem" a házba és mégcsak jóformán felsem újítottam, meg semmirevaló vagyok, és egy dög kutyát tudok tartani.


Mit tegyek?

Máshol is vannak hasonló problémák?

Tudnám valahogy az ugatást csökkenteni.

Ha nemugatná a macskákat, a madarakat, vagy épp a szomszéd kopácsolását a kert mellett akkor talán nemlenne probléma.



2012. nov. 10. 12:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Hát ő meg zárassa be a műhelyét, ahol egész nap kopácsol.
2012. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
a legrosszabb dolog az altatás. inkább mielőtt elmész adjál vmi játékot a kutyádnak amivel gond nélkül eljátszik vagy az egyik pólódat add oda neki amin rajata van a szagod.
2012. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Na ma ismét kitört a botrány a délelőtt.

Ismétlődötten elhangzottak ugyanezek a szavak, amiket már elmondtam.


Mondom, más kutyák is vannak itt mások is ugyanigy ugatnak.

Azt mondja igen, de az enyém kezdi, és egymást "heccelik" fel. (Igy fejezte ki)


Azt mondta, igy szó szerint ha elnem takaritom egyszer felmérgelődik vesz egy gázpalackot és felrobbant az egészünket.

Nemcsak minket, hanem az egész kutyát a szomszédokban.


Ja jut eszembe valaki kérdezte mást nem zavar a kutyám ugatása.

Más senkit nem zavar viszont mindenkinek van itt kutyája.

2012. nov. 11. 14:48
 24/24 A kérdező kommentje:

Szerk:

Azaz mindenkinek van itt kutyája kivéve neki.


Ő egész életében utálta a kutyákat, nemtudom miért hisz nemhiszem ártottak volna neki.

Emlékszem gyerek voltam a felesége szerzett egy kutyát, mikor hazajött mondta neki a felesége, hogy szerzett egy kutyát hisz nagy a kertjük legalább valami ugasson.

Nagyon összevesztek a feleségét is megverte miatt, (ez elég sokszor előfordult, persze nem mindig kutya miatt, egész életében ütte verte szegény asszonyt, aztán 55 évesen meghalt. Most sir, hogy ő egyedül van, meg bánja, hogy örökké ütte dehát, ez is már az ő gondja.) majd, a kutyát kivitte az erdőbe ott nemtudom mit tett vele, de soha többet nemment haza. Lehet elcsapta ott, vagy kinyirta, nemtudom.

2012. nov. 11. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!