Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szóltak be a kutyáddal...

Miért szóltak be a kutyáddal kapcsolatban séta közben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 16:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Adjak már pulcsit meg csizmát szegény kiskutyára, mert megfagy.
2012. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Kutya sétál mellettem pórázon,velünk szembe jön egy 10 éves gyerek biciklivel,egymás mellé érünk és a gyerek ledermed és csak azt hajtogatja,hogy úristen úristen :D Hozzáteszem,hogy egy 10 kg-os mopszom van így nem értettem a reakciót..


A másik amikor egy kedves alkesz nyugdíjjas néni aki németből teleportált haza azt üvöltözte nekem az utcán,hogy a magyaroknak csak addig kell a kutya míg kicsi aztán kidobják...évek óta sétálunk le fel a lakhelyünk és munkahelyünk között,de ezekszerint ő mindig más kutyával lát :D


Persze az már normális,hogy mi vagyunk megszólva mert sétálunk és miattunk ugatnak a kerítésnél az ebek...

2012. nov. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve a fajtája miatt (amstaff). :D Beszóltak már azért is, hogy miért van ilyen morcos (?) feje, mindenki fél tőle.Kaptam egyszer egy olyat is, hogy vigyem láncpórázon, mert a kiképzőpórázt eltépi, és akkor kiirtja a lakótelepet. O.O Én ilyenkor pöffentek egyet, majd megyek tovább.A lakótelepen minden ember gusztustalanul viselkedik, akinek nincs kutyája, vagy utálja őket...
2012. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Pórázon sétáltattam a német juhászomat amikor az út túl oldalán feltűnt egy ifjú házaspár két "szőnyeg akrobatával" , természetesen póráz nélkül. Azok egyből odafutottak hozzánk és elkezdték körbe ugrálni meg ugatni az enyémet. Szóltam nekik, hogy hívják vissza és rakjanak rá pórázt. Természetesen semmi reakció, sőt még talán élvezték is a helyzetet. Erre én: na jó akkor én is elengedem.Válasz: papa az b.....be igazán.Mivel tájékoztattam őket, hogy nekik nem vagyok papa és a nagy kutyának is annyi joga van mint ennek a két sz.. csimbóknak, hát győzzön a jobbik és lehajoltam a kutyámhoz. Na erre azonnal odarohantak és felkapták őket. Persze közben tegező viszonyba kerültünk.
2012. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 sippara ***** válasza:
100%

Akkor nyolc hónapos mentett husky kölyökkel kezdtük belevetni magunkat a pórázfegyelem rejtelmeibe (értsd: 2 méteren sétáltunk fel-alá), amikor egyszercsak egy nagydarab kopasz "jószomszéd" ránk üvölt, hogy felakasztom a kutyát (fordulok, kis rántással fordítom a kutyát... mindenki el tudja képzelni, mi történt), rám hívja az állatvédőket. Nézek a kutyára, a kutya néz rám... az úriember folytatta, amikor elkezdett anyázni, bennem elszakadt a cérna, így röviden helyretettem (sokkal szebb stílusban), majd eljöttünk. Azóta nem szól hozzám.


Másik eset: Egy fél csivava (azért fél, mert szerintem nem volt egy kiló pórázzal-nyakörvvel együtt sem) flexin őrjöngve, tőle 10 méterre Max szaglászik a fűben, akkoriban még oda sem ment más kutyákhoz magától. A gazdi odaüvöltött, hogy "Cézárkát" zavarja a nagy kutya, és "olyan csúnyán néz" (ez ezek szerint általános mondat). Neki elmagyaráztam, hogy LEHET, hogy "Cézárkát" az aranyszínű balettruha, meg az őt nyakánál fogva félig felemelő, folyamatosan rángatott flexi zavarja, vagy az, ahogy "anyu" műkörme nyekereg a pórázon, de biztosan nem a tíz méterre neki háttal füvet szaglászó kutyám.

......azóta ők sem szólnak hozzánk.


Harmadik eset: Miért engedem el a pórázról, megijeszti a kicsiket? - kérdezte ezt annak a két tacskó-csivava-plüssállat keveréknek a gazdája, akik éppen hörögve-morogva kergették szerencsétlen kutyámat végig a futtatón. A kutyát behívtam, majd közöltem, hogy amíg ők ugyanezt nem tudják megtenni a sajátjaikkal, addig lesznek szívesek pórázon tartani őket, mert ha mégegyszer bármelyik a kutyámba harap, véletlenül egy laza bokamozdulattal hazaküldöm őket.

2012. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A kedvencem mikor amiatt van hiszti hogy nincs rajta szájkosár..


Meg még volt egy nagyon jó. már leírtam az oldalon de lírom mégegyszer:D

Éppen távolról ültetést, fektetést gyakoroltuk amikor megszólalt a bokor hogy mennyek már arrébb mert ő így nem tud sétálni a kutyájával. A "hölgy" kijött a bokorból egy acsarkodó uszkár volt nála.. Kisseb szóváltás utána arrébb áltunk. Mondjuk nem tudom mióta övé az az utca rész de mind1 is ^^


Mikor szabadon van akkor még nem szólt senki az előző esetet kivéve, általában megköszönik ha magamhoz hívom vagy ha félre állok vele.

2012. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Yukióóóó ***** válasza:

1éves akita szukám van pórázon szépen sétálunk az utcánkban a kutya leül pisilni mire egy hang vicsorogva üvöltve el kezd kiabálni , hogy a rohadt döge szarát azonnal szedjem össze ,mert....na ezt már nem vártam meg és vissza szóltam a néninek , hogy csókolom a kutya csak pisilt a szarát már rég össze szedtem meg mutassam itt van a zacsiban ??? be ment a lakásba olyan jót nevettem magamban ,hogy sokáig nem tudtam abba hagyni !!


Másik eset :a kutyával a patak parton szürkületkor még tekertünk egyet, neki egy profi szán húzó hámja van könnyen ki tud jönni belőle, futunk-futunk egyszer csak a bokrok mögül egy óriás snaucer nekünk rontott át a patakon és nekünk esik vki meg kiabál ,hogy ne féljek nagyon jámbor a ...nevű kutyája hát én majdnem be pisiltem de az ő kutyája nagyon jó nevelt ezt hadarta folyamatosan amikor próbálta le hámoznia a kutyámról az övét :-))))

2012. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az elmúlt egy hét termése


bent Pesten egy zöld csíkon gyalogoltunk, ami jobbról a Duna, balról HÉV sín által van határolva...jött szemben egy kis keverék, gazdi pórázra fogja és félreállnak, Argos-ra még csak nem is szóltam. Már elhaladtunk, erre a gazdi utánam kérdezett, hogy harapós? Mondom nem. De domináns?? Mondom igen, de nem bánt, ha őt se bántják...:D

De nem értem, hogy nem tűnt fel neki, hogy nem is akarom összeengedni a két kutyát, amikor gyors tempóban, céltudatosan gyalogoltam, rájuk se nézve :)


Egy vízparti szakaszon összejöttünk 3 bringással és egy vizsla kannal. Velünk volt egy beardie, egy keverék és Argi. Láttuk, hogy jön egy bringás család két gyerekkel, de megálltak, tököltek vmin, mi dumáltunk...aztán láttuk, hogy nagyon néznek, a vizslások elmentem, mi meg lefektettük a 3 kutyát szépen libasorba a víz mellé...gyalog jönnek lassan és a nőci megkérdezi halkan, hogy "HARAPNAK???" Feleltük, hogy "NEM, fekszenek" :D Csaj válasza: (az a FEKETE olyan CSÚNYÁN NÉZ) :)))))) Az Argos lenne 

Tényleg az van, hogy a cuki szőrös beardie-t mindenki simogatni akarja, oda akarják engedni a kutyákat, Argostól meg húzódoznak...pedig kutyákkal és gyerekekkel is a beardie nem a legkedvesebb, ellenben Argos-sal :D

2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Szilvi & Argos ***** válasza:

Uppsz, a másodikat már leírtam az első oldalon :D bocsi!


Akkor két nappal ezelőtti sztori: kerület központjában esti eü-i séta hám+flexi, direkt hagytam, hogy Argos oda menjen, azt csináljon amit akar, percekig hagytam egy helyben szimatolni...felbukkant egy hám+flexi westi, másik irányból ugyanígy felszerelt bischon. Argos ügyet sem vetett arra, hogy a westi őrjöng, szimatolt-pisilt...nőci álldogált, kutyája őrjöngött...egyszer csak beszólt, mikor Argos megközelítette őket 5 méterre: meg kéne kötni! Mondtam mosolyogva, hogy meg van és emeltem a flexi tokját :D

Akkor elment mellettünk...összeálltak a másik kutyással dumálni. Mentem feléjük lassan, vékony-keskeny füves csíkon...két kutya őrjöng flexin, nem tudják-akarják teljesen magukhoz húzni...ÉN kerültem ki Argos-sal őket úgy, hogy megfogtam Argos nyakörvét...még ők mormogtak vmit az orruk alatt...idióták.

2012. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Anyuka jólnevelt kölyke elkezd üvegrepeszt hangon üvölteni, mire anyuka is megszólal: még jó hogy nincs szájkosár a kutyákon (gúnyosan). Visszaszóltam, hogy a törvény szerint csak annyira kell az utcán szájkosár, mint az ő gyerekeire.


Szüleim komondorát sétáltattam, nyanya mint az őrült kirepül a házból: 'Ilyen ronda dögöt még nem láttam.' Köpni-nyelni nem tudtam, hogy ez most hogy jött neki. Vissza kellett volna szólnom, hogy én sem:D


Kutyasuliból hazajövet kerítés mellett őrjöng a kutya, az enyém jön fegyelmezetten pórázon, kiszól a faszi, hogy miért erre hozom a rohadt dögöt. Magának is jónapot...


A lakótelepen: miért oda viszem a kutyát (mert mondjuk a 20ezres városban egy futtató sincs).


A legfrissebb: a ház mögötti közös udvarban gyakoroltam a kutyusommal, mire kijön a kedves szomszédom nyanya, akivel amúgy is gyűlöljük egymást, régebben fel akart jelenteni, mert 3 kutyát tartottam a lakásban, és most elkezdett jópofizni. Már nagyon tele voltam vele, úgyhogy beszóltam, hogy nem zavarja, hogy a kutyámmal foglalkoznék? Mire ő: nekem fontosabb a kutya, mint az ember. Mondom, magánál még egy döglött légy is. Jó kis vita kerekedett ki belőle:D Nem szoktam ennyire belemenni ilyen dolgokba, de most nem tette zsebre, amilyen alázást tőlem kapott.


Szóval sajnos engem is mindig betalálnak, pedig teljesen jólnevelt, fegyelmezett kutyáim vannak.

2012. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!